Ach, jak przyjemnie

Obieramy nową strategię. Zamiast namawiać Cię do ścisłej diety, katorżniczego wysiłku fizycznego lub ekstremalnych kuracji, mamy zamiar przekonać Cię, iż chwile przyjemności mają nie lada znaczenie dla naszego zdrowia. Miewasz w ostatnim czasie problemy z koncentracją?

Czekolada, deser

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Drażni Cię połowa świata? Posłuchaj muzyki, zjedz kostkę czekolady albo spraw sobie bukiet (sztuczne kwiaty hurtownia wrocław) kwiatów. Już dawno udowodniono, iż miłe doznania to panaceum na wiele dolegliwości. Przykładowo gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – o ile zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Powinna, gdyż w swoim składzie posiada bardzo dużo ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się najcenniejsze składniki. Mało tego, gorzka czekolada wzmaga przemianę materii, w efekcie spalamy więcej kalorii – przekonują nas izraelscy uczeni.

A może by tak zrezygnować z kosmetyków chemicznych?
Kosmetyki naturalne nie mają w swojej zawartości substancji chemicznych. Obcujemy z czysta naturą.

Omawiany temat Cię interesuje? Więc odsyłam tu (http://www.modazielinscy.pl/aktualnosci/promocja-dla-pan-mlodych-na-przepiekne-sukienki-slubne!), gdyż odnajdziesz tutaj ciekawe informacje na opisywane zagadnienie, które godne są uwagi.

Stosując je, łączymy przyjemne z pożytecznym. Dadzą nam szansę na nowo poczuć zapachy świata, który nas otacza.Warto więc podjąć wyzwanie i przestawić się na naturalną pielęgnację. Powoli i systematycznie. Krok po kroku. Wówczas odnajdziemy w tym siebie. To może być pierwszy krok do porzucenia własnych przyzwyczajeń i czerpania radości z życia w stylu Eko.

Kosmetyki produkowane są z roślin, olejków z nasion lub owoców. Produkty mleczne, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok z owoców, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Bywa iż, po otwarciu kremu lub balsamu do ciała nachodzi nas pokusa by chwycić za łyżkę i spróbować tych apetycznie wyglądających „puddingów” – tak wyśmienicie i kusząco pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Mały lniany woreczek z zasuszoną lawendą wydziela piękny zapach, a dodatkowo pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy odstresowuje. Czasem jedno „psiknięcie” ulubionej perfumy potrafi momentalnie przenieść nas w świat zmysłów. Dziś nie tylko projektanci przekonują nas do swoich najnowszych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas wyjątkowymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Postarajmy się więc, żeby dookoła nas nie brakowało miłych doznań, wówczas droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i mniej kręta.