Aromatyczne kule do kąpieli

W obecnych czasach mamy do dyspozycji mnóstwo środków, aby utrzymać ciało w czystości. Nie idzie tu tylko o czystość, ale o to, aby podczas kąpieli zadbać o odprężenie po stresującym dniu.

gwarancja

Autor: Glen
Źródło: http://www.flickr.com
Obok tradycyjnych kosmetyków do kąpieli, takich jak płyny i żele są dostępne również kule do kąpieli. Uznają je na pewno wszystkie osoby lubiące te kilka chwil odprężenia w wannie. Kulki pozwolą na poczucie się jak w autentycznym spa. Ogromnym walorem używania kul do kąpieli jest aromat. Świeża i mocna woń ekspresowo rozchodzi się po łazience wtedy, kiedy używamy kuli podczas kąpieli, poza tym woń pozostaje na skórze jeszcze przez długi okres. Na dodatek po włożeniu kuli do gorącej wody natychmiast mocno się musuje, sporządzając lekką pianę.
Zasadniczym składem takiej kuli jest soda, kwas cytrynowy i olejki eteryczne. Do tej bazy dołączane są też inne składniki takie jak pigmenty pigmenty do microbladingu, płatki kwiatów i wiele innych. Dzięki nim kule osiągają różne barwy, oraz cenne właściwości pielęgnujące.
bezpieczeństwo

Autor: K.Prarin Lekuthai
Źródło: http://www.flickr.com
Kolorowe, wonne kule do kąpieli do miłe urozmaicenie. Dzięki nim zwykła kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna. Kule to świetne i skuteczne kosmetyki, których stosowanie jest bardzo proste. Wystarczy wrzucić je do wody, a za resztę są odpowiedzialne umieszczone w nich Składniki.

Efektownie zapakowane kule do kąpieli potrafią być idealnym pomysłem na upominek dla matki, siostry, czy przyjaciółki.
Sam wizerunek kuli jest mniej znaczący. Najistotniejszy jest jej skład i to na niego winno się zwracać uwagę.

Jeśli zainteresował Cię tego typu artykuł, przeczytaj dodatkowe informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam dobry dentysta Dublin, znajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Dotyczy to przede wszystkim alergików.