Bądź modna tego lata

Gdy zimowa pora jeszcze straszy nas śniegiem, to trzeba pamiętać, że nieopodal ukrywa się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o odnowieniu rzeczy. Zbliżający się okres to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie bogato. Różnorodność jest tak wielka, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na ulicach?

Moda w roku 2014

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wiosna to przewiewne tkaniny, a także sporo kolorów. Czas odwiesić ponure i grube swetry i zrobić przestrzeń na kwiatowe wzory. Jeśli jesteś miłośniczką hippisów, to jest element, o którym nie możesz zapomnieć. Tego typu tkaniny będą widniały na bluzkach i sukienkach. Do cenionych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za będącą na czasie, w szafie nie może zabraknąć jasnych spodni, które od kilku sezonów cieszą się niesłabnącym wzięciem zwłaszcza, jako część eleganckich garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modową ikoną są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik obecnego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi wisieć w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – swoiste dopełnienie dżinsów. Zwłaszcza te na koturnie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je nosić do pracy jak i na mniej służbowe spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawową częścią letniej mody i tak będą zawsze sukienki letnie. Nie ważne czy bez ramiączek, długie, czy też bez pleców, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporym uznaniem, w trakcie wakacyjnych miesięcy. I tutaj również dominują na topie w zeszłym roku.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki wszędzie i o każdej porze. Tego roku hitem okażą się, oprócz kwiatowych printów, krzykliwe barwy. Równie dużym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: smoki. Z modnych tej wiosny gadżetów każda kobieta powinna zapatrzeć się w ciężkie klipsy. Do tego wiecznie trendy torba miejska, która odmieni look każdej z nas.

Moda z 2013 roku nie skończyła się całkowicie. Zbliżający się okres to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego interesującym wyzwaniem będzie łączenie ze sobą tego, co nowe z tym, co już sprawdzone.