Balsamy do ciała jako idealny sposób na dobrze nawilżoną cerę

Cera człowieka tworzy się w 20 proc. z wody, a częste kąpiele, pływanie w basenie i oddawanie jej działaniu promieni słonecznych, bądź klimatyzacji prowadzi do straty wody i osłabienia bariery hydrolipidowej skóry, w zabezpieczeniu jakiej wspomagają oczywiście balsamy, oraz mleczka do ciała o własnościach nawilżających.

Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Balsam do ciała jest jednym z najbardziej popularnych towarów, które kochają użytkować kobiety. Powinien być obowiązkiem w codziennej pielęgnacji.

balsamy do ciała
Babska sztama... Wielki Konkurs marki Venus

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Porządnie zadbana skóra jest nawilżona, odżywiona, błyszcząca i bajecznie pachnie. Jeśli stosujemy balsamy do ciała o przyjemnym aromacie, wtenczas czujemy się przyzwoiciej i wyglądamy lepiej. Balsam zatrzymuje nawilżenie skóry. Po ciepłej kąpieli, bądź prysznicu skóra jest w stanie stać się przesuszona, jej naturalna bariera lipidowa zaburzona, tak więc naturalny balsam okaże się świetnym sposobem na odzyskanie jej nawilżenia. Normalne wyroby mają zapach wywodzący się od olejków eterycznych, jakie nadają skórze piękny zapach bez sztucznych pachnideł. Używanie balsamu wydłuża opaleniznę. Użycie balsamu do ciała, lub balsamu po kąpieli słonecznej wspomaga ocalić nawilżenie cery, co jest najlepszą procedurą na zachowanie opalenizny do późnej jesieni. Balsamy do ciała zmiękczają cerę, wspomagają zwalczać suchość cery, która sprawia, że wygląda ona starzej. Po prostu powodują, że cera wygląda młodo.

Przed aplikacją kosmetyków nawilżających należy pamiętać o wykonaniu peelingu, jaki skasuje martwy naskórek, dzięki czemu surowce odżywcze będą porządniej wnikać w głębsze warstwy cery. Najodpowiedniej nakładać go ruchem w kierunku serca, bowiem aktywuje obieg krwi.