Bezpieczny botoks w rękach wytrawnego znawcy

W obecnych czasach prezencja ma wielkie znaczenie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ogromne zapotrzebowanie na odmładzanie powoduje, że medycyna estetyczna proponuje coraz to lepsze sposoby na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najskuteczniejszych są iniekcje z botoksu.

Botox

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks czyni, że rysy stają się łagodne, a buzia wygląda parę lat młodziej. zastosowanie botoksu zapewnia momentalny efekt, jednak należy liczyć się z prawdopodobieństwem skomplikowań. Botoks (www.dermamed.com.pl/oferta/botox) Warszawa w dłoniach doświadczonego znawcy jest bezpieczny. Wstrzykuje się go w niedużych ilościach, działa miejscowo, nie jest pochłaniany przez organizm, a po kilku miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeśli zabiegi na zmarszczki robi się w prestiżowym gabinecie, nie powinno się się kłopotać o konsekwencje uboczne, ani o późniejszą mimikę. Trzeba jednak pamiętać, że botoks to substancja toksyczna i trzeba to wykonywać u sprawdzonego specjalisty. Injekcje z botoksu to oręż w walce ze zmarszczkami, lecz niestety jest to raczej kosztowna procedura. Botoks – botox wrocław – ceny jest zależna od ilości spożytkowanej mieszanki, na przykład zastrzyk w okolice kurzych łapek wynosi około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, między brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na odmłodzenie nie są tanie, lecz zapewniają fenomenalne wyniki. Botoks Warszawa to jedna z najsilniejszych zwykłych toksyn, która w niedużych dawkach może być wykorzystywana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Stosowanie botoksu pomaga w mniej inwazyjny sposób niż operacje plastyczne likwidujące istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna stosuje się je też do uniesienia opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Zupełną nowiną jest wykorzystywany botoks do zmniejszenia zmarszczek na szyi, również modelowania biustu. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne procedury. Wystarczy drobiazgowy wywiad lekarski przeprowadzony na początku wizyty. Więcej na

Trzeba zawiadomić doktora o wszelkich zażywanych specyfikach farmaceutycznych. Kategorycznym przeciwwskazaniem do operacji jest czas ciąży i karmienia piersią.