Biała koszula jako najistotniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

Tak jak w damskiej szafie nie może zabraknąć paru odpowiedzialnych ubiorów, tak samo męska konfekcja nie może obejść się bez paru kluczowych rzeczy.

Najistotniejsza i pewnie niezwykle zrozumiała pozycja, czyli biała koszula. Zawsze modna, zawsze przydatna.
styl koszuli to istotna kwestia. Za ciasna podkreśli brzuch, który wolimy jednak chować, z kolei za wielka będzie wyglądać niechlujnie. Zwykle wybieranym rozwiązaniem są aktualnie koszule taliowane, jednak jest to sugestia wyłącznie dla smukłych mężczyzn. Ten bardzo szykowny fason niestety nie przebacza nadprogramowych kilogramów. Bez względu na rodzaj sylwetki, szerokim łukiem obchodźmy koszule swobodne.
Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są ubiory, jakie po jednym sezonie wychodzą z mody. Na pewno nie należą do nich jednak odpowiednio skrojone, białe koszule męskie. Jeżeli nie chcemy zalewać się potem przy najdrobniejszym stresie, wybierzmy koszulę z dobrej jakości bawełny. Materiał ten niezwykle dobrze układa się na ciele, a na dodatek względnie swobodnie można go rozprasować. Na szczególną okazję możemy z kolei ubrać olśniewającą, lecz dosyć drogą koszulę z jedwabiu.
W koszuli znaczący jest kształt kołnierzyka. Najpopularniejszy jest fason prosty. Taką koszulę włożymy na każdą okazję, do krawata, bądź do dżinsów. Trochę bardziej elegancki jest z kolei wzór włoski.

Gdy poszukujesz dokładnych wiadomości, nie czekaj, tylko sprawdź pod tym linkiem (www.elforrest.pl/). Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje.

Rogi takiego kołnierzyka są przestawione na zewnątrz. Najmniej oficjalny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie tego gatunku świetnie nadają się do pracy. Przy zakupie koszuli powinno się zwrócić uwagę na należytą długość rękawa, fason natomiast jest zależny od rodzaju sylwetki.