• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Bibuły matujące i kremik hialuronowy – czyli, jaka rzecz jest najwspanialsze dla naszej skóry twarzy

Bibuły matujące i kremik hialuronowy – czyli, jaka rzecz jest najwspanialsze dla naszej skóry twarzy

Masz problemy z twarzą? bywa nazbyt „świetlista” od zbyt dużej ilości tak zwanego „łoju”, lub ma możliwość wręcz coś innego – nazbyt sucha oraz zniszczona? Jeśli masz któryś z tego typu problemów, to dobrze trafiłeś! W tym konkretnym felietonie przybliżymy Państwu oddziaływanie bibułek matujących, oraz kremiku hialuronowemu!

Bibułki matujące bywają przeznaczone dla person o nazbyt „wilgotnej” skórze twarzy, spowodowanej nadmierną ilością sebum wydzielanym przez skórkę. Ich robotą bywa by sprawić, że skórka zaprzestaje się błyszczeć i robi się matowa, czyli bardziej naturalna. Finisz z błyszczeniem! Istnieje dużo rodzajów tego typu bibułek, lecz ich kwoty nie rozróżniają się zbytnio od siebie. Paczuszka bibułek można nabyć w każdej sklepie z kosmetykami za kilka złotych, zależnie od tych rzeczy ilości w opakowaniu.
makijaż

Autor: 38PR
Źródło: 38PR
krem hialuronowy

Autor: Kostrzewa PR
Źródło: Kostrzewa PR
Kolejnym poruszanym tematem, stanie się krem hialuronowy, który w rzeczywistości jest kremikiem Zawierającym substancję, zwaną „Kwasem hialuronowym”. Kremy posiadające ten kwas, działają nawilżająco, odbudowując zmatowiałą, albo zniszczoną skórkę. Zależnie od producenta, mamy przeróżne stopnie istnienia kwasu w kremie. zazwyczaj jest on dosyć niziutki, lecz powstały produkty, które posiadają w swoimwłasnym składzie znacznie bardziej dużo. – nawet do 100%, spełniając wymagania nawet najbardziej wrażliwej oraz wymagającej cery. Kwoty takich preparatów bujają się w zależności od stężenia kwasu oraz substancji które dodatkowo pomagają.

Mogą sięgać nawet kwoty ponad dwóch tysięcy złotych, chociaż ich wartość rozpoczyna się od kilku złotych.
Nie czekaj dłużej i zakup produkt odpowiedni do twojej skórki już w tej chwili!