Jak dobrze dobierać bieliznę

Choć uświadomienie w tym temacie się zmienia, wiele kobiet w Polsce ciągle nosi źle dopasowaną bieliznę. Biustonosze ze zbyt dużym obwodem przesuwające się po plecach, za małe miseczki, wpijające się w ciało figi – to nadal codzienność. A przecież nie potrzeba wiele, by mieć piękną i pasującą bieliznę.

Rozmiar się liczyPo pierwsze dopasujmy odpowiedni rozmiar. Kobiety mają tendencję do nabywania biustonoszy ze zbyt dużym obwodem i o wiele zbyt małymi miseczkami. Z tego powodu często widzimy efekt zapięcia biustonosza wędrującego gdzieś pomiędzy łopatki i biustu wylewającego się z misek. Nie jest to ładny widok. A przecież wielu lat można kupić staniki we wszystkich rozmiarach, od obwodu 60. Chociażby sklep Krisline ma je w ofercie.

Z łatwością można wyszukać również dokładne, krok po kroku opisy dobierania rozmiaru. Wystarczy centymetr i bardzo łatwo możemy dobrać sobie odpowiedni biustonosz – strona internetowa -. Czasami może to przyprawić o lekki szok, gdy okazuje się, że pani, która uważała do tej pory, że nosi 75B, ni z tego ni z owego kupuje biustonosz 60G i pasuje on perfekcyjnie. O wiele lepiej niż poprzednie. I nie są to wcale rozmiary z kosmosu. Sprzedaje je także Wolbar.

Krisline - piżama

Źródło: Jagna.pl

Biustonosz i co dalej?Odmienna sprawa to figi. Tutaj dla odmiany pani przesadzają w drugą stronę i zdarza się, że wybierają za małe rozmiary. A przecież widok majtek odbijających się pod sukienka jest nieelegancki. Oczywiście, każda pani lubi się czuć szczuplejsza i zdecydowanie milej kupuje się bieliznę w rozmiarze M a nie L, lecz przecież nie o to idzie. Najważniejszy jest komfort, dobre dobranie i nienaganny wygląd. Bardzo szeroki wybór fig ma w ofercie sklep Ewana.

A panowie?
Nie możemy także zapomnieć o panach. Dawno już minęły czasy, kiedy panowie mogli kupić wyłącznie nędznej jakości slipy. Dziś bielizna dla mężczyzn to mnóstwo fasonów, kolorów i materiałów. Najpopularniejsze są klasyczne bawełniane bokserki. Zależnie od upodobań mogą być luźniejsze, albo przylegać do ciała. Klasyczne slipy nadal cieszą się powodzeniem, zwłaszcza, że szyte są w kilku fasonach.
Świetna bielizna to podstawa. Piękny i dobrze dopasowany biustonosz naprawdę może polepszyć samopoczucie i podnieść naszą samoocenę. Zatem nie czekajmy dłużej, sprawmy sobie nowy komplet bielizny.