Bransoletka ze srebra, pierścionki ze srebra – elegancki dodatek do stroju każdej kobiety

Wszyscy doskonale wiemy, że panie są jak sroki, uwielbiają wszystko, co się świeci. Oczywiście to spora generalizacja, ale większa część pań lubi mieć jakąś błyskotkę czy to na nadgarstku, szyi czy upiętą we włosach. Po prostu tak jest. Ale kobiety różnią się w swych biżuteryjnych opcjach, na które stawiają. Niektóre stawiają na złote błyskotki, niektóre panie stawiają na biżuterię z bursztynu, są też takie kobiety, które uwielbiają sztuczną biżuterię a są też te, które kochają srebrne ozdoby.

dodatkowe informacje:

Autor: diva
Źródło: diva

Taka na przykład srebrna bransoletka perfekcyjnie będzie pasować do wielu stylizacji (sprawdź więcej na polecanej stronie). Srebro nie jest aż tak wymagające jak złoto, więc dobrze wybrać taką biżuterię. Zwłaszcza, gdy same nie czujemy się pewnie przy doborze biżuterii do kreacji. Srebro na sto procent doda odpowiedniego szyku, ale również nie doprowadzi do tego, że będziemy wyglądały jak bożonarodzeniowe drzewko, co groziłoby nam gdybyśmy źle dobrały złote albo plastikowe ozdoby. Srebro jest piękne i bezpieczne, więc polecane wielu paniom.

Zwróć uwagę na szczegóły tu (http://crossjeans.pl/ona/jeans/super-skinny), przeczytasz tam jeszcze bardziej szczegółowe dane, które na pewno również będą dla Ciebie ciekawe.

Cudowne pierścionki – moja strona – dla ludzi lubiących srebroOzdoby, które noszą panie są przeróżne. Wszystko zależy od tego, co podoba się danej kobiecie. Niektóre panie nie ruszają się z mieszkania bez bransoletki, a inne kobiety nie potrafią wyobrazić sobie tego, że nie nałożą pierścionka na palce. Niektóre kobiety wielbią pierścionki srebrne, a tych jest pełno. Obecnie musimy dobrze się zastanowić, jaki typ pierścionków jest naszym ulubionym. Część kobiet stawia na delikatność inne chcą, żeby już z daleka było widać ich ozdobę na palcach. Ale bardzo istotne jest to, by pamiętać, że to, co jest na naszych dłoniach, czy szyi jest dopełnieniem naszej stylizacji, a przynajmniej powinno być. Tak, więc gdy wkładamy kolejny, srebrny pierścionek na palce pomyślmy, czy to nie za wiele dodatków do pracy. Oczywiście obecnie jest duża dowolność, jeżeli idzie o dobór drobiazgów, ale musimy same wyczuć, co jest jeszcze w obecnym trendzie a co jest już faktyczną przesadą. Nie zapominajmy również, że pierścionki srebrne perfekcyjnie nadają się jako podarek. Powinniśmy, więc brać to pod uwagę zastanawiając się nad tym, co wręczyć swojej przyjaciółce czy siostrze.