Na co zwracać uwagę, wybierając obuwie ślubne?

Ślub to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego szczególnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, żeby wyglądać zniewalająco pięknie. Strojna suknia ślubna, welon i inne gadżety są bardzo ważne, lecz jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

buty ze skóry

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Często kobiety, wybierając obuwie do ślubu, sugerują się głównie własnym gustem oraz modą.

Zajrzyj na moje łącze (https://www.bootky.pl/buty-demonia) – tam czeka na Ciebie kolejna dawka świeżych artykułów. Nie czekaj! Będzie fajnie, jeśli napiszesz swoją ocenę.

Dobierając buty ślubne musimy jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na wygodę noszenia. Nie zapominajmy, iż w dniu ceremonii ślubnej jesteśmy aktywne prawie do świtu. Buty muszą umożliwiać nam ciągłe przemieszczanie się, chodzenie, stanie, a także tańczenie. Założenie niewygodnych pantofli z materiałów syntetycznych na szaleńczo wysokich obcasach sprawi, że już po kilku godzinach panna młoda będzie sfrustrowana i zmęczona. Najlepszym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko niezwykle wygodne, ale także szczególnie gustowne.

Dzisiejsza moda ślubna dopuszcza, że nawet przy tradycyjnej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na charakterystyczne obuwie do ślubu – . Coraz częściej rezygnujemy z śnieżnobiałych, satynowych pantofelków na korzyść butów uniwersalnych, które będzie można włożyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie zapłacić za buty ślubne więcej, niż kiedyś. Choć czółenka damskie skórzane to nabytek stosunkowo drogi, mamy pewność, że wykonane ze skóry naturalnej, solidne obuwie, posłuży nam przez wiele lat.

Ekscytuje Cię omawiana tematyka? Jeśli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (http://www.artykulyreligijne.pl/tlo-do-grobu-panskiego), która również publikuje takiego typu materiały. To z pewnością da Ci do myślenia.

Możemy wybrać buty w kolorze neutralnym, nie przyciągającym uwagi, jak krem, czy szarości, albo możemy nieco zaskakiwać i zdecydować się na obuwie w soczystym kolorze, które będzie współgrać z kolorem pozostałych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne panny młode ochoczo sięgają po buty granatowe, różowe, srebrne, a nawet bordowe. Nie zapominajmy, że buty do ślubu należy wybrać odpowiednio wcześnie, ponieważ będą potrzebne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość spódnicy. Warto też pochodzić trochę w butach przed ślubem, chociażby po domu, aby przyzwyczaić nogę do kształtu obuwia i zapobiec powstawaniu w dniu ślubu bolesnych otarć.