Ciekawe i kolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkowicie zmienić styl całego ubioru. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też dużo mówić o osobie, jaka je zakłada.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz można je oczywiście zakładać niezależnie od pory roku. Choć z pewnością nie należą do rzadko spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być nudne. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubierania preferujemy. Osoby, jakie chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w rażących barwach albo decydować się na interesujący deseń, jak np. paski, kropeczki czy serca.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą także oprawki w tym kształcie. Jak najbardziej okulary – http://rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,12 – przeciwsłoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej nosimy torebki brązowe albo czarne. Warto jednak wziąć pod uwagę także bardziej odważne kolory bądź wesoły wzór.

Nie czekaj! Jeżeli ciekawi Cię ten tekst, to kolejny interesujący artykuł (www.pralnia-warszawianka.pl/magiel-warszawa) ukryty jest w poniższym linku. Napisz nam własny komentarz – będzie nam niezwykle przyjemnie.

W ten sposób nudny dodatek będzie ciekawym elementem stroju.

Coś dla mężczyzn

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego stylowego pana jest na pewno garnitur. Oczywiście trudno z nim zaszaleć, jeśli chodzi o kolory, ale można odrobinę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki. Dawniej przyozdabiano ją kwiatem, teraz jego miejsce zajmują pinsy, czyli eleganckie znaczki, które również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- zapoznaj się z pinsami. Prócz tego można też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą zdecydować się na spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Warto przy tym nadmienić, iż pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, nawet elegancki strój można odrobinę ożywić i przełamać jego charakter, a sposobów jest wiele. Rzecz jasna trzeba pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy muszą być stonowane- jak zamówić pinsy.