Co trzeba brać pod uwagę kupując najlepsze okulary przeciwsłoneczne? Jaki kształt oprawek jest najlepszy?

Wybór właściwych okularów jest tak samo ważny jak wybór ubioru. Z tego względu dobrze jest zwrócić uwagę na kilka kwestii, jeśli chcemy kupić najlepszą dla nas parę.
Trzeba wiedzieć, iż nawet wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą wyglądały kiepsko, jeśli będą źle dobrane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw

Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Z tego względu cena w takim wypadku nie zagwarantuje dobrego wyglądu. Okulary trzeba dobierać do kształtu swojej twarzy. Nie jest tak, że każde są dobre dla każdego. Właśnie jest na odwrót, inne okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (źródła) będą dobre dla osoby o okrągłej twarzy, a inne z kolei dla kogoś o rysach kwadratowych. Z tego względu sprawdźmy najpierw, jaki typ twarzy posiadamy. Gdy zwiążemy włosy, będziemy widzieć dokładnie czy nasza twarz to bardziej owal, trójkąt, czworobok, albo też koło. Możemy podpatrzeć w sieci, jakie modele będą dla nas najlepsze. Ogólnie rzecz ujmując przyjmuje się, iż oprawki powinny kontrastować z konturem twarzy. Korzystając z tej rady nasze upragnione okulary Georgio Armani (zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić) na pewno dobrze uda się dopasować.
plaza

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczenie ma też wielkość oprawek. Starajmy się nie kupić za małych lub za dużych oprawek. Istotne będzie zachowanie odpowiednich proporcji. W innym razie można uzyskać dość śmieszny efekt. Kolor również ma znaczenie. Powinniśmy dopasować okulary przeciwsłoneczne (http://www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne/ray-ban) Tom Ford to barwy cery czy włosów. Wtedy będą się ładnie komponowały z buzią.

Właściwie trudno zdecydować się na jedną barwę, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (przeczytaj więcej). Dobrze jest mieć przynajmniej jedną parę w pasującym do wielu rzeczy kolorze. Natomiast coś zwariowanego też się przyda.