• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Co zrobić, żeby uniknąć jesiennej chandry, polepszyc sobie humor i zwiększyć pokłady ożywczej energii?

Co zrobić, żeby uniknąć jesiennej chandry, polepszyc sobie humor i zwiększyć pokłady ożywczej energii?

Krótkie dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, szarość, brak słońca, deszczowa aura za oknem – jesień rozpanoszyła się już na dobre.

Znaczna część ludzi z chęcią zamknęłoby się w „czterech ścianach” i wskoczyła do łóżka, zapominając o bożym świecie.

iwostin sensitia zero krem
Jak zwalczyć apatyczny nastrój i odzyskać życiową energię? Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych rad. Jedna z podstawowych kwestii to niewątpliwie właściwa dieta, czyli mówiąc bardziej dosłownie eksplozja różnorodnych barw na talerzu. Żółte banany to nieocenione źródło tryptofanu, który podwyższa poziom serotoniny we krwi. Czerwone pomidory mają w swoim składzie likopen przeciwdziałający depresji, a fioletowe suszone śliwki – obfitują w beta-karoten poprawiający nastrój. Wspomniane warzywa oraz owoce bezwzględnie muszą gościć w menu ludzi borykających się z chorobami serca. W dodatku, osoby te powinny także zaopatrzyć się w ciśnieniomierze Cena tego typu artykułów jest stosunkowo niewielka, a korzyści z ich stosowania są ogromne. Niemniej istotny ważny jak sposób odżywiania, jest nasz „look”. Co zrobić, aby czuć się dobrze i tak samo wyglądać? Dobrze byłoby nabyć iwostin sensitia zero krem.

Za jego sprawą, bez trudu pozbędziemy się niepożądanych „pamiątek” po lecie uwidaczniajacych się na skórze, takich jak dla przykładu zaczerwienienia, suchość albo przebarwienia. A jeżeli, chcesz zatroszczyć się o fryzurę, fantastycznym rozwiązaniem będą zapewne ziołowe farby do włosów, produkowane na bazie henny.