• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Coraz częściej można spotkać się z opinią, że kondycja naszych włosów mówi wiele o stanie naszej psychiki. Być może jest to przesada, jednak…

Coraz częściej można spotkać się z opinią, że kondycja naszych włosów mówi wiele o stanie naszej psychiki. Być może jest to przesada, jednak…

Jak wiemy, w każdej anegdocie jest ziarnko prawdy, jednak fryzura przede wszystkim to nasza wizytówka, a nie wskaźnik humoru (choć czasem może się tak dziać). Wizualnie włosy mają znaczny wpływ na to, jak oceniają nas inne osoby. Niedbale ułożone, albo po prostu nieuczesane włosy mogą być powodem do wstydu. To samo ma miejsce w przypadku, gdy ktoś nosi na swojej głowie skorupkę powstałą na skutek zbytniej ilości żelu.

wizyta u fryzjera

Autor: Dale
Źródło: http://www.flickr.com

Takie widoki są na szczęście coraz rzadsze, bo wśród ludzi rośnie świadomość, że nasz wygląd to nasza wizytówka. Od dawna wiadomo, że miła aparycja ułatwia na przykład znalezienie lepszej pracy. Na szczęście wcale nie musimy rodzić się celebrytą o nietuzinkowej urodzie. Wielu osobom wystarczy to, że umieją zaakcentować swoje całe piękno, uwydatnić je makijażem bądź atrakcyjną fryzurą właśnie.

Odpowiednie maniery, zawsze czysty i schludny strój to już pierwszy krok do dobrego wrażenia, które możemy zrobić na innych ludziach. Wcale nie musimy zarabiać dużych pieniędzy, by inni nas podziwiali. Urok i czar, dobry gust i prostota z pewnością uwiodą ludzi wokół nas. Nasze włosy w tym wszystkim odgrywają niemałą rolę, stąd też warto im poświecić nieco uwagi. Fryzjer męski (barber katowice) Poznań zaoferuje każdemu z nas taką fryzurę, która najbardziej pasuje do naszej osobowości.

Jeśli w zamieszczonym tu wpisie nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam (https://progline.pl/kategoria-produktu/nozyczki-fryzjerskie/degazowki/) podobny tekst.

Należy pamiętać o tym, że symetryczna grzywka nie każdemu będzie służyć, to samo z klasycznym ścięciem na boba. Warto wiedzieć co do nas pasuje. Jeżeli nie mamy tej wiedzy, choć raz udajmy się do stylisty, aby wiedzieć, jaka fryzura i makijaż najbardziej pasują do naszej twarzy. To samo dotyczy wybrania okularów oraz dobierania ubrań. W tym miejscu dowiesz się więcej: linkuję.

fryzjer

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Na zakończenie warto przypomnieć, że wizyty u fryzjera nie powinny dotyczyć tylko chęci zmiany uczesania, ale także dbania o zdrowie włosów. Przycinanie to kluczowy zabieg, jakiemu każdy z nas powinien poddawać się chociaż raz na trzy miesiące. Zabiegi pielęgnacyjne, które wzmacniają włosy to już inna sprawa. Nie są one obowiązkowe, ale na pewno będą nam służyć, dlatego podczas podcinania kilku centymetrów, warto poprosić o zastosowanie skutecznej odżywki.