• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Czego nie może zabraknąć w apteczce domowej ? W jaki sposób różni się takowa apteczka w konkretnych domach?

Czego nie może zabraknąć w apteczce domowej ? W jaki sposób różni się takowa apteczka w konkretnych domach?

Wspomniana apteczka w każdym domu będzie wyglądać odmienne. Niby istnieją rzeczy podstawowe, jakie musi takowa zawierać, ale jej skład końcowy zależy też od problemów zdrowotnych oraz chorób domowników.

Visiofocus 06400

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com
Który przedmiot na pewno musi się w niej znaleźć ?
Przydatne są różnorakiego rodzaju plastry oraz bandaże oraz specyfik do odkażania ran. Z pewnością w naszej apteczce musi się znajdować termometr. Dziś na rynku mamy już termometry wyjątkowo szybkie i wygodne, takie jak Visiofocus 06400 (polecamy ). To termometr bezdotykowy, więc zmierzy temperaturę bez żadnego kontaktu z naszą skórą. Następną rzeczą jest jakiś specyfik przeciwbólowy. Powinno być ich ich nawet kilka z różnymi składnikami, zależnie od tego, które z nich tolerują domownicy. Nie wolno również zapominać o podstawowych lekach na przeziębienie (polecamy również ). Jedni ludzie wolą zażywać aspirynę a inni zaś stosować leki w torebkach do rozpuszczania w ciepłym płynie.
Następną sprawą będą różnorakiego rodzaju witaminy i suplementy diety. Tu także wiele zależy od stanu zdrowia domowników. Jednakże z pewnością nie może zabraknąć witaminy C oraz magnezu z witaminą B6 jak na przykład Promag B6 Optimal (polecamy ). czasem przydaje się także pełen zestaw witamin dostępny pod postacią pastylek, a czasami stosujemy również wapno. Jest tego sporo i zależy tak naprawdę jedynie od potrzeb organizmu na takie dodatkowe dodatki. Autor – drogeria hibiskus

Nie można zapominać również o lekach i suplementach, jakie możemy zastosować w pewnych chorobach jak Detramax na hemoroidy (więcej na ) czy specyfik na zgagę. poza tym dochodzą również leki przyjmowane poprzez mieszkańców stale (polecamy też ). Jak widać, nasza apteczka może być całkiem dużych rozmiarów.