Czemu nie powinniśmy kierować się tylko modą ale mieć swój sposób ubierania oraz poczucie estetyki

Współczesne kierunki w modzie pokazują dzisiejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasami długie. Trend modowy to część kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy mieć wiedzę na temat – jak iść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różne sytuacje, różne odzienia a przede wszystkim różnorodne ozdoby dopasujemy udając się na spektakl muzyczny do teatru muzycznego, odmienne na imprezę z udziałem sławnego rockmena, zupełnie inne dodatki weźmiemy na wystawę sztuki nowoczesnej. Jednym z zasadniczych gadżetów stroju dobieranych przez panie jest torebka.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torbami, możemy liczyć na bogaty wybór i niskie ceny. Ważną regułą jest właściwe dopasowanie torby do okazji. Im późniejsza pora dnia, a sytuacja bardziej doniosła, tym torba mniejsza. Sporej wielkości, pakowne torby (link), zwieszające się z ramienia kobiety w wieczorowej sukience, mogą zepsuć cały wizerunek. Na wieczorowe uroczystości nie można zabrać też torby z materiału, za to sprawdzą się te z z naszytymi świecidełkami, polakierowane czy z koralików. Zasada druga – im pani drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z małą ilością świecidełek.

zobacz ofertę

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Filigranową kobietę sporej wielkości, kształtem przypominająca worek torba, zwisająca z ramienia, przytłacza. Podobnie czyni to torebka nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzelków, ozdobnych suwaków. Pani wysoka, a w dodatku potężna może nosić torbę wielką, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzelków czy też ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z maciupeńką torebką nie będzie wyglądać dobrze. Zasada trzecia objaśnia jak dopasować torebki do stylu i barwy stroju. Sporo pań nosi niewielkie plecaczki w zamian torebki. Dlatego, że takie są aktualnie modne. Mimo wszystko wykwintny kostium i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś do siebie nie pasują.