Czerń oraz złoto – barokowe połączenie na każdy dzień

Pomieszanie kolorów: czarnego ze złotym to wielki hit w teraźniejszym i zbliżającym się sezonie. Być może nie bez wpływu na ten fakt pozostała barokowa kolekcja firmy Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła ze sobą oba rodzaje kolorów.

Nie przerażajmy się jednak wstępem. Średnia krajowa stanowczo dowodzi, iż w przeważającej większości polaków nie stać na luksusy w postaci zakupów u najbardziej znanych światowych projektantów. Nie ma się jednak czym przejmować albowiem sklepy o uśrednionych cenach, jak np. sklep h&m, bardzo dobrze odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Sukienki w odcieniu czarno-złotym w barokowym stylu to naprawdę doskonałe rozwiązanie na sylwestra, karnawał czy sobotnią imprezę. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często zrobione są z błyszczących cekinów. Sklepy posiadają w swej ofercie różne długości oferowanych sukienek. Sukienki h&m często są dość krótkie, ich długość rzadko sięga kolan.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, sprawdź naszą informację (lamalama.pl/) przedstawiającą analogiczny temat. Prawdopodobnie ona też Cię zainteresuje.

Tak więc jeśli mamy plan zaopatrzyć się w coś trochę dłuższego będziemy zmuszeni kupić taką rzecz w innym miejscu. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien. Długie sukienki często wykonane są już z lepszych materiałów i nadają się na bardziej uroczyste wyjścia. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd krótkich sukienek.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki lub nasze wyjście nie jest uroczyste, ale mimo tego chciałybyśmy nadać naszej kreacji eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, mamy możliwość zamiast tego kupić bluzkę lub spodnie. Bluzki h&m w zestawieniu z odpowiednio dobraną spódnicą, idealnie nadają się na mniej uroczyste wyjście, a tym samym zapewnią nam elegancki wygląd. Bluzka ma również tę zaletę, że o znacznie łatwiej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie.

Nie wahaj i sprawdź w najświeższej ofercie (https://aluzarodekor.pl/oferta/karnisze/skylight/), jak podchodzi do tego tematu inny autor – ten post także jest bardzo interesujący.

Dodatkowo można ją połączyć z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół i jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie różne funkcje. Jak wszystkim wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupu kolejnej nowej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na masę innych sposobów.

Źródło: