• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Czy korzystałeś już kiedyś z oferty drogerii internetowej? Sprawdź, czy możesz na tym oszczędzić!

Czy korzystałeś już kiedyś z oferty drogerii internetowej? Sprawdź, czy możesz na tym oszczędzić!

W obecnych czasach w internecie możesz kupić właściwie wszystko – nie da się zaprzeczyć, iż oczywiście jest to wielkie ułatwienie zwłaszcza dla osób, które mają nieregularne godziny pracy lub po pracy po prostu są tak zmęczone, że nie chce im się jeszcze chodzić po sklepach.

Czy Ty również często robisz zakupy w internecie? Czy zdarza Ci się skorzystać z usług drogerii online?
sensilis upgrade

Autor: Glitter
Źródło: Glitter
Kupuj z głową
Wielką zaletą drogerii online jest z pewnością to, iż zazwyczaj można w nich kupić kosmetyki w o wiele niższych cenach niż w przypadku drogerii tradycyjnych. Wynika to zazwyczaj z prostej zależności – drogerie internetowe są w stanie praktycznie bez najmniejszego problemu narzucić na sprzedawane kosmetyki niższą marżę, a jednocześnie zaproponować swoim klientom niższe ceny dlatego, że mają znacznie niższe koszta bieżącego utrzymania. Przykładowo Alaclarin Krem przeciwtrądzikowy można znaleźć w drogeriach online nawet o dziesięć złotych taniej niż w sklepach tradycyjnych, a to oczywiście wielka różnica dla każdego, kto mierzy się z cerą trądzikową.
Bransoleta antyalergiczna Manoki

Autor: Manoki
Źródło: agito.pl
Darmowa dostawa?
Oczywiście zwykle do ceny kosmetyków należy doliczyć także koszt ich dostawy – jeżeli jednak złożysz większe zamówienie i znajdzie się w nim przykładowo Sensillis Upgrade, wówczas z pewnością będziesz mógł negocjować darmową dostawę.

Jeśli Ci się to nie uda, wówczas po prostu rekomendujemy złożyć większe zamówienie – zrobisz sobie zapas kosmetyków i Menoplant Intima na długi czas, a wówczas niewątpliwie koszt dostawy rozłoży się w ten sposób, że i tak całe zakupy będą niewątpliwie o wiele tańsze niż te zrobione w klasycznej drogerii.