Czy odsysanie tłuszczów może zastąpić sportowy tryb życia i intensywną dietę?

Chcesz pozbyć się tłuszczu bez diety, ciężkich treningów na siłowni pełnych potu? Co jeśli starasz się, dobierasz różne nawyki w odżywianiu, intensywnie trenujesz a pomimo tego efektów brak? Niewykluczone, że musisz dokonać zabiegu liposukcji.

Naukowy wydźwięk to najzwyczajnieszy zabieg – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabieg-odmladzajacy-pelleve-wroclaw/ wysysania tłuszczu, a dokładniej tkanki tłuszczowej. Czy każdy może sobie pozwolić na podobny zabieg, jakie są niebezpieczeństwa, które wynikają z takiego rodzaju likwidowania tłuszczu?

sprawdź

Autor: pbkwee
Źródło: http://www.flickr.com

Odsysanie tłuszczu Kraków (odsysanie tłuszczu w krakowskim lipoline) porównać można do podobnych operacji na ciele: zakładania szwów, pobierania krwi. Zabieg – ciekawa strona – na tkance organizmu (tutaj tłuszczowej) nie jest sposobem odchudzania ani suplementem, rozumie się natomiast jako zabieg modelingowy. Tłuszcz odessiemy z brzucha, karku, podbrodzia, piersi, kolan, czy ud. Dla wielu dam, mających obsesję na punkcie odchudzania i przypominania sobie malutkiej fałdki, ten zabieg może przyczynić się do zakończenia forsowania organizmu na bieżniach. Na bok można odstawić również rygorystyczną dietę.

Kusi myśl „idealnej” figury, nienagannych pośladków, zgrabnych ud, wyeksponowanej talii. Jednakże na ten rodzaj operacji nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Klient poddający się do zabiegu wyeliminowania tłuszczu nie powinien chorować lub mieć uwarunkowań na cukrzycę. Niewskazane jest także odsysanie przy problemach z krzepliwością krwi, a także schorzeniu skóry. Same zapewnienia o dobrym stanie zdrowia nie wystarczą, specjaliści od operacji wymagają potwierdzeń w faktycznych badaniach.

Zabieg likwidacji tłuszczu potrwa 2-3 godziny. Na konsultacjach z lekarzem ustala się precyzyjnie ilość tłuszczu i miejsca do jego usunięcia z naszego ciała. Oczekiwany efekt nie będzie widoczny już po operacji, wtedy pacjent zobaczy połowę zmiany. Redukcję, którą zobaczymy w lustrze na dobre zaobserwujemy po dwóch miesiącach od operacji, co wynika po części z przyswajania organizmu do nowego układu tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu nie powinno być przesadnie wielkie – wtedy łatwo doprowadzić organizm do nienaturalnej figury . Zbyt wielkie nierówności po usuniętej tkance spowodują konieczność stosowania opatrunków modelujących. Nosi się przez całą dobę, następnie pół dnia i tak do zupełnego zejścia.