Czy polepszanie wizerunku to trudna sprawa?

W czasach kiedy wizerunek zewnętrzny ma wielkie znaczenie w wielu obszarach życia, większość ludzi wyszukuje sposobów, które w krótkim okresie polepszy powierzchowność. Najwięcej problemu z tkanką tłuszczową wywołuje brzuch. Kuracje wyszczuplające brzuch dokonane pod okiem profesjonalistów, zdecydowanie minimalizują tkankę tłuszczową, aktywują jej spalanie, pobudzają krążenie i ujędrniają skórę. W połączeniu z dobraną dietą i ćwiczeniami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą szybciej osiągnąć szczupłą sylwetkę.

brzuch

Autor: Alex-501
Źródło: http://www.flickr.com

Liposukcja brzucha (przeniesiony tutaj) jest zabiegiem polegającym na eliminowaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych okolic ciała. Nie jest wyjściem na odchudzanie, przynosi możliwość modelowania sylwetki. Jego funkcją nie jest redukcja masy ciała, a zmiana kształtu i proporcji. W czasie operacji eliminuje się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą warstwę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Nie wolno usuwać zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej , aby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (więcej info) łączy się po zabiegu z niezbędnością użytkowania solidnego ucisku elastycznego okładów modelujących, takich jak spodenki gorsetowe, albo rajtuzy elastyczne.

Poczekaj minutę! Zaintrygował Cię artykuł? Masz chętkę na dalsze dodatkowe info (https://pl-pl.facebook.com/13tattoopl)? To miłe. Wejdź w podany link i przeloguj się do witryny z newsami na omawiany temat.

Powinno się je zakładać przez następne 6 tygodni. Choć cena tego zabiegu nie jest mała, mnóstwo osób oddaje się owej procedurze pozbycia się tłuszczu.

Odsysanie tłuszczu wykonywane jest z reguły w znieczuleniu przewodowym, lecz akceptowalne jest również znieczulenie całkowite. Sondę wprowadza się przez drobne nacięcia skóry wykonywane w lokalizacjach najmniej widocznych.

brzuch

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

U ludzi zdrowych, których skóra na brzuchu uległa znacznemu rozciągnięciu wykonalna jest plastyka brzucha (-> kliknij). Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W efekcie powstają nieładne fałdy luźnej skóry, jakich nie da się w pełni unicestwić za pomocą treningów. Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu sylwetki, brzucha, również nastroju. Bardzo ważna jest świadomość, że sama operacja nie rozwiąże całkowicie kłopotu. Żeby zachować smukłą figurę, powinno się wprowadzić należytą dietę, oraz zestaw systematycznych treningów.