• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Czy powinno się korzystać z usług profesjonalisty, żeby usunąć niechciane włoski? Czy domowa depilacja wystarczy?

Czy powinno się korzystać z usług profesjonalisty, żeby usunąć niechciane włoski? Czy domowa depilacja wystarczy?

Wciąż większą ilość kosmetycznych zabiegów jesteśmy w stanie robić sami w zaciszu domowym. Jednym z tego typu zabiegów jest depilacja laserem, choć jeszcze niedawno kojarzona była z gabinetem lekarskim i specjalistycznym osprzętem. Na szczęście dobrej jakości sprzęty są już do nabycia dla normalnych konsumentek. Lasery kosmetyczne być może nie są tanie, lecz na pewno w cenach bardziej korzystniejszych, niż kiedyś.

Uciążliwe włoski, z którymi trzeba męczyć się raz na parę, kilkanaście dni, to rzeczywiście nic miłego, identycznie jak występujące po goleniu podrażnienia. Jakąś alternatywą będzie depilacja u kosmetyczki, jednak jest on trudny oraz średnio korzystny z dwóch powodów. Z jednej strony trochę kosztuje, ponieważ taki zabieg to wydatek kilkuset złotych, natomiast do pełnego usunięcia włosków trzeba paru wizyt. Z tego więc względu pozostaje niedostępny dla większości z nas.

kosmetyczny]Z kolejnej strony trudne jest funkcjonowanie, kiedy mamy kolejne wizyty, ponieważ przecież lepiej możemy wykorzystać ten czas. Koszt depilacji laserem w salonie jest duży, ponieważ sprzęt, jaki jest w stanie usunąć kilkaset włosków jednocześnie dość dużo jest wart, jednocześnie pojedyncza wizyta to niewiele – będziemy musieli odwiedzić taki gabinet kilka razy – sprawdź ofertę Cosmed 24 . Sprzęty, jakie zakupić może każda osoba, nie mają natomiast takiej mocy, jak te w profesjonalnych gabinetach. Takie sprzęty usuną w związku z tym około dwieście włosków naraz, a i to zależy od mocy. Jednak, jak tylko mamy czas, to można powtarzać zabieg fotele podologiczne tak często, jak będzie to możliwe, i to bez dodatkowych wydatkowych.

Trzeba również koniecznie powiedzieć, iż samodzielna depilacja laserem jest całkiem bezpieczna, chociaż wiele osób się właśnie tego obawia. Pojawiają się takie opinie, lecz nie posiadają one z rzeczywistością wiele wspólnego. Tego typu urządzenia, jeśli tylko korzystamy z nich rozsądnie i zgodnie z instrukcją, są całkiem bezpieczne, co profesjonalne sprzęty, z których korzysta się w salonach – poznaj firmę Cosmed 24. Najczęściej salony te produkty nabywają w hurtowniach, przykładowo laser do depilacji hurtownia, lecz dla osób prywatnych warto polecić specjalistyczne sklepy. W takich miejscach bez wątpienia zakupimy dobry sprzęt, jaki doskonale sprawdzi się w warunkach domowych.