Czym się kierować przy zakupie dobrej koszuli do garnituru dla mężczyzny?

Szafa eleganckiego mężczyzny rządzi się swoimi prawami. I choć panowie coraz funkcjonują w świecie mody, niektóre sytuacje są dla nich nie lada krępujące . Dzieje się tak nierzadko w przypadku kupna koszul. Mężczyzna wchodzi do sklepu i nie wie tak naprawdę czego szuka. Po krótkim czasie zniecierpliwiony wybiera ”pierwszą z brzegu” i wychodzi z upolowaną zdobyczą, szczęśliwy, że ma to za sobą. Na co więc zwrócić uwagę w czasie zakupów aby ustrzec się podobnych sytuacji?

Moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze na materiał. Jeśli jest to bawełna, to bardzo dobrze. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a ich największą chyba zaletą jest wygoda. Kolejna kwestia to dopasowanie, gdyż aby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją właściwie dobrać do sylwetki.

Przeczytaj ten interesujący tekst a jeśli fascynuje Cię więcej informacji na omawiany temat to odkryj więcej (https://bergson.pl/damskie/kurtki/) – znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.

Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule slim fit, zapraszam tutaj , tzw. taliowane, natomiast panowie o bardziej pokaźnych gabarytach powinni zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt obszerna – za duży kołnierzyk źle wpłynie na wygląd krawata. Mankiety zapinane na guziki możemy, lecz nie musimy łączyć z krawatem tudzież muchą. Zaś koszula na spinki jest bardziej elegancka, toteż zobowiązuje do założenia wymienionych dodatków.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Kolor to element, który przysparza chyba najwięcej kłopotu. Przede wszystkim trzeba mieć w swojej garderobie białą koszulę, albowiem pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jeżeli nie wiemy, jaką koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Dobrze komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.Mężczyźni powinni pamiętać by, koszule z krótkim rękawem zakładać na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki.Nieodzownym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który przeważnie stanowi element podkreślający osobowość mężczyzny. Jest dodatkiem nieprzemijającym nieuwzględniającym w zasadzie różne trendy i zmiany w świecie mody. Oczywiście, nowy sezon niesie ze sobą zmiany lecz moda często do nas wraca.

Jeśli zaintrygowała Cię ta sprawa, szybko sprawdź link mikropigmentacja skóry głowy warszawa a poznasz znacznie większą ilość danych, które bez wątpienia wywołają u Ciebie piękny uśmiech.

Należy więc zaopatrzyć się w kilka dobrych jakościowo krawatów, ponieważ będzie to zakup na wiele lat. Dobra rada, krawat powinien być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.