Czyszczenie urządzeń do manicure i pedicure

Normy nakazują, ażeby wszystkie narzędzia wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych były oddawane sterylizacji. Sterylizacja to przebieg, w wyniku jakiego zdobywamy przedmioty sterylne. Oznacza to, że ich nawierzchnia jest wolna od wszelkiego typu bakterii.Sterylizacji winny być poddawane wszystkie przybory, których zastosowanie łączy się z ryzykiem naruszenia ciągłości tkanek, bądź kontaktu z krwią i pozostałymi wydzielinami. To przede wszystkim narzędzia do manikiur i pedikiur. Do sterylizacji urządzeń w gabinecie służy sterylizator kulkowy. To urządzenie wypełnione malutkimi szklanymi kulkami, do których kładzie się narzędzia. Kulki grzane są do temperatury ok.

Jeśli interesują Cię przedstawione treści, to wejdź w widoczny link. Tam znajduje się darmowy wgląd (http://www.novagroup.pl/) do bardziej dokładnych informacji związanych z tym wątkiem.

240 st. C, co ma umożliwić należytą sterylizację. Doskonale sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, oraz wszystkich innych, gdzie bezpieczeństwo i sterylność są konieczne. Dzięki szklanym kulkom, obiekty pozostają w swojej lokalizacji, przez co posiadamy pełne przekonanie, że proces sterylizacji obejmie całe narzędzie.Lakier hybrydowy to skuteczna opcja dla pań poszukujących sposobu na mocny kolor paznokcia. Lakiery hybrydowe przypominają zwykłe lakiery które służą do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Kluczową różnicą jest bardzo duża trwałość na czynniki mechaniczne, zadrapania, bądź obicia. Lakier hybrydowy cena jest odpowiednia do jego jakości. Nałożenie lakieru hybrydowego powoduje umocnienie płytki paznokcia, a zarazem nadaje mu stylowego wyglądu i poloru.


Ów niesamowity sposób dekoracji paznokci polecany jest w miejsce tradycyjnych żeli, bądź tipsów.