Dama odziana w zapach

Marilyn Monroe uwielbiała mówić często, że chodzi do spać ubrana tylko w zapach. Coco Chanel stworzyła perfumy, które od wielu lat jest definicją kobiecości. Tysiące kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno to dziwić. Zapach od zarania dziejów był tym co przyciąga. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater stworzyć zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć w brutalny sposób.

Dziś na szczęście nie musimy doświadczać drastycznych metod, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej znanych mistrzów. Na pierwsze miejsce wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jego suknie zdobią największe gwiazdy Hollywood. Ale oprócz najmodniejszych kreacji równie popularne są versace medusa.

Perfumy >> perfumyinspirowane.pl/ Versace to klasa i smak. Kryształowe flakony przeważnie zakończone ogromną nakrętką, przypominają staromodne produkty, których nie mogło zabraknąć na wśród kosmetyków kobiet z okresu międzywojennego. Od końca XX wieku jego perfumy ubierają kobiety bogate i sławne. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a jednocześnie nowoczesne. Zupełnie jak jego projekty.O tym, że trzeba czasem wpuścić do zapachu nutkę świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono trąci delikatnie myszką, należy szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie skomponowane, ilustrują modę. Choć Armani to przede wszystkim ubrania, perfumy, które tworzy są tematem rozmów fachowców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są wykupywane przez kobiety bez względu na szerokość geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby kompletny, gdybyśmy zapomnieli wymienić innego wielkiego modowego świata. Dolce Gabbana blue w naturalny sposób uzupełniają opisywaną listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie chciałaby czuć się wyjątkowo? Otulenie się ulubioną wonią z pewnością jej w tym pomorze. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak oddziałujący na mężczyzn zapach perfum. Przy właściwie dobranym zapachu nawet wygląd przestaje mieć znaczenie. Takie wrażenie wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok tych trzech marek ugruntowuje swoją pozycję inny. Jego perfumy czy xerial ongles marka dr brand to promienie letniego słońca w czystej postaci. Bynajmniej nie nudny spodoba się każdej żyjącej intensywnie kobiecie. Flakoniki, jak zapach również uwodzą. Tak jak przy poprzednich nie było istotne, co masz na sobie tak przy tych, zapomnisz, że w ogóle masz na sobie ciuchy. Czar perfum robią swoje, dlatego bądź odważna i wybierz swojego projektanta nie tylko ciuchów, ale i perfum.