Depilacja laserowa jako procedur stała i bezpieczna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest teraz najnowocześniejszym i jednocześnie najlepszym narzędziem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i pewną. Laser działa powierzchownie, nie oddziałuje na funkcje całego ustroju. Wiązka promieni mierzona ku skórze docieka tylko do 5 mm w głąb, co skutkuje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego sukcesywny zanik, a to w rezultacie wiedzie do straty włosa.

Światło lasera lightsheer (Warszawa) absorbowane jest przez struktury mieszka włosowego, zamieniane jest na ciepło, jakie uszkadza składniki włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwała utratę włosa i destrukcję mieszka.Należy wiedzieć, że nie wszystkie włosy rosną w tym samym czasie. Laser jest w stanie unicestwić tylko włosy znajdujące się w fazie dynamicznego wzrostu. Dlatego też, żeby wyeliminować prawie całe włosy, zabiegi powinny być ponowione w proporcjonalnych odstępach.

chirurgia estetyczna

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com

Depilacja light sheer Warszawa jest niezwykle efektywna przy ciemnym zaroście. W przypadku włosów jaśniejszych, możliwe jest przerzedzeni owłosienia. Zabiegi owe zdołają być przeprowadzane na całym ciele. Nie potrzebują podawania medykamentów znieczulających. Ból jest do wytrzymania, nawet jeśli jest to depilacja laserowa bikini (patrz). Usuwanie tatuaży to niebanalna sprawa, nawet przez specjalistyczne lasery. W pojedynczym zabiegu jest najczęściej niewykonalne. Ilość zabiegów zależy od koloru, wielkości, gęstości pigmentu, poszczególnej kontrakcji na laser.Laserowe usuwanie tatuażu (źródło) amatorskiego jest łatwiejsze. Zawodowe tatuaże, jakie zazwyczaj charakteryzuje znaczna gęstość i mocne barwniki, nastręczają więcej zabiegów. Pomiędzy zabiegami powinna być paru tygodniowa pauza, ażeby rozbite cząstki pigmentu się wchłonęły.

Wypada podkreślić, iż nie każde kolory barwnika są możliwe do usunięcia. Laser posiada limity w likwidowaniu tatuaży żółtych, purpurowych, pomarańczowych, różowych, białych.
Jakakolwiek cera w sposób indywidualny reaguje na wykonywany zabieg. Laserowe usuwanie tatuażu może wywołać pieczenie, wrażenie rozgrzania, obrzęku, bądź zaczerwienienia.
Autor