Dla dojrzałej kobiety właściwy będzie krem CC, warto też zwrócić uwagę na krem do cery mieszanej

Dzienna pielęgnacja będzie bazą słusznego wizerunku na co dzień. Jeśli zaniedbamy złuszczanie naskórka , a także zwilżanie to możemy zapomnieć o tym, że będziemy przebojowo wyglądać.

złamana noga

Autor: John Swindells
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym już dziś powinniśmy dowiedzieć się, jakie kosmetyki aplikować, żeby za parę lat nie zmagać się z chorobami skórnymi.

Ważkie jest to, aby wykorzystywać jedynie kosmetyki, które są właściwe dla naszej cery kremy do cery mieszanej. Jeżeli mamy cerę suchą to używamy kosmetyków do cery suchej, jeżeli tłustą to do tłustej. Gdy nie umiemy zakwalifikować naszej karnacji to jednej z powyżej wyliczonych kategorii to przypuszczalne jest to, iż nasza skóra jest mieszana. Powinniśmy więc aplikować Krem do cery mieszanej, który znajdziemy w prawie każdej drogerii. Znaczące jest, aby był wyekwipowany w substraty odżywcze oraz nawilżające. Kategorycznie nie może on natłuszczać naszej buzi w strefie T. Nieraz niestety trudno jest stwierdzić jaką posiadamy cerę, w takim wypadku wymagana będzie wizyta u kosmetologa, który dostosuje odpowiednie preparaty do naszej skóry. Pozostałym kremem który możemy polecić szczególnie dojrzałym kobietą jest krem CC, który stworzony został w oparciu o znany wszystkim balsam BB Różnicą między tymi dwoma kremami jest to, iż CC jest silniejszy. Jego zadaniem jest również pielęgnacja , a także zastosowanie podkładu, jednakże lepiej poprawi i wyrówna koloryt.
luksus
W drogeriach nie będziemy mieli szkopułu, żeby ten krem odnaleźć.

Jest on lepszy dla pań dojrzałych, które posiadają problem z nierównym kolorytem. Dobrze jest podkreślić, iż za niedługo produkowane będą w naszym kraju kremy DD, które mają mieć jeszcze odpowiedniejsze właściwości.