Dlaczego panie lubią kupować torby, a zakupy najczęściej robią w świetnie zaopatrzonych slepach

Każda kobieta, która lubi szykownie wyglądać, pragnie, aby w jej szafie, oprócz modnych bluzek albo butów, znalazły się również torebki w najróżniejszych kolorach i rozmiarach. Nie bez znaczenia pozostaje też ich fason, gdyż co podoba osiemnastolatce, tego najprawdopodobniej nie założy na ramię żadna sześćdziesięciolatka. Jak zdążyliśmy zauważyć, wiek zupełnie nie gasi zakupowego zapału – zarówno babcie, jak i wnuczki chętnie wchodzą do sklepów z galanterią skórzaną.

torebka damska

Źródło: flickr.com
Torebka jest niejako atrybutem kobiecości – w końcu w mniej albo bardziej pojemnych kieszonkach znajdują się najprawdziwsze damskie czy dziewczęce skarby: od zwyczajnych, lecz potrzebnych podpasek rozpoczynając, a na kosztownych cieniach do powiek kończąc. Jednym zdaniem, bez torebki właściwe żadna dama, czy to rozwódka, czy singielka, nie wychodzi z domu. Nieco inaczej omawiana sprawa wygląda w przypadku tych reprezentantek płci pięknej, które obejmują kierownicze stanowiska. Tutaj wygląd bywa priorytetem.

Dlatego kobiety biznesu nawet nie próbują oszczędzać na zakupach. W czasie oglądania sklepowych witryn ich wzrok najczęściej pada na aktówki damskie (duży wybór), uszyte rzecz jasna ze skóry wysokiej jakości. Zobaczmy, na co damy zwracają baczną uwagę przy wyborze najlepszego modelu. Aktówki damskie są obecnie dostępne w wielu barwach, więc trzydziestolatki coraz częściej rezygnują z konwencjonalnej czerni na rzecz odważnej czerwieni, która przyciąga wszystkich współpracowniczek. Oprócz oryginalnego koloru liczy się także funkcjonalność, więc aktówka musi obowiązkowo mieć co najmniej dwie kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny i rzecz jasna mieścić kilka pękatych teczek rozmiaru A4.

torebka

Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktyczne bywają dwa nieduże uchwyty, ale długi pasek na ramię także jest przydatny. Dla pań liczy się głównie duży wybór, z tego powodu z ogromną przyjemnością kupowałyby w… hurtowniach. Liczba dostępnych modeli bywa w takich miejscach imponująca. Taka hurtownia torebek skórzanych proponuje swój asortyment nade wszystko butikom, ale znajdziemy na terenie Polski i takie punkty, które obsługują także klientów indywidualnych. A jeśli któraś z reprezentantek płci pięknej planuje odwiedzić to miejsce, to koniecznie musi zarezerwować parę godzin, bo dokonanie właściwego wyboru do łatwych zadań najprawdopodobniej nie będzie się zaliczało.