Wybieramy męskie buty ślubne – poradnik

Moment ślubu jest dniem, w którym przyszli małżonkowie pragną prezentować się zjawiskowo. Stroje oraz dodatki muszą do siebie pasować, by tworzyć zachwycającą, elegancką całość. Za nami już czasy, kiedy wyłącznie panna młoda przywiązywała uwagę do detali, dzisiejszy pan młody również pragnie wyglądać elegancko i gustownie.

Najistotniejszy jest oczywiście garnitur garnitury męskie wrocław ślubny. To do jego tkaniny, koloru i charakteru dopasowuje się pozostałe elementy ślubnej galanterii. Panowie zwykle zwracają baczną uwagę na wybór koszuli oraz krawata albo innego ozdobnika, ale niestety dość niedbale kupują obuwie ślubne. Tymczasem wygodne oraz stylowe półbuty męskie mogą doskonale uzupełniać kreację, gwarantując zarazem komfort w tym wyjątkowym dniu, w którym sporo czasu spędza się na nogach. Buty muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz tworzyć z garniturem spójną całość, zarówno pod względem charakteru, jak i kolorystyki.
ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób dopasować obuwie ślubne do konkretnego stroju? Panowie często mają trudności z doborem odpowiedniego koloru butów. Dzisiaj półbuty męskie dostępne są na szczęście w równie bogatej gamie barw, jak buty dla pań – czytaj . Podstawowa reguła mówi, że do garnituru ciemnego wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeżeli nie chcemy kupować butów na jeden raz, do beżowych i jasnoszarych garniturów – zamiast obuwia w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty bez obaw można później nosić na co dzień.

Żeby zgłębić informacje na omawiany wątek, to najpierw poznaj inne dane na to zagadnienie – wszystko przeczytaj tutaj (https://perfumyinspirowane.pl/).

Miejmy na uwadze, że lakierki są mniej praktyczne niż wersja bez połysku i pasują raczej do wytwornych smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym kroju. Pary młode coraz chętniej decydują się na kolorowe gadżety, na jakiś zabawny akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zazwyczaj decydują się w takiej sytuacji na kolorowe obuwie – sprawdź modele obuwia ślubnego. Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać kolorowe sznurowadła. To interesujący sposób na zindywidualizowanie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, by skórzana była również wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się nóg i powstawaniu kłopotliwych otarć.