Doskonale dostosowana sukienka

Nowoczesna moda otwiera mnóstwo drzwi i dostarcza możliwości łączenia stylów, które do tej pory się eliminowały. wyglądamy najlepiej w tym, w czym porządnie się czujemy i winnyśmy się przyodziać, a nie przebrać.
Doskonale dobrana suknia maskuje niedoskonałości figury równolegle akcentując każde jej plusy.

kobieta w komplecie czarnej bielizny

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com

Przydaje właścicielce uroku, a jej sylwetce przydaje właściwe proporcje. Zwłaszcza mini sukienka wygląda bardzo kobieco. Jednak pośród wielu stylów i fasonów trzeba wyłonić taki, jaki będzie odpowiadał danemu rodzajowi figury. Z wyjątkiem małej czarnej w szafie każdej pani winna znaleźć się także kreacja w odcieniu czerwonym. Czerwony kolor to kolor w porównaniu z wieloma pozostałymi śmiały, jaki wyróżnia się w tłumie. Koralowa suknia jest w stanie mieć mnóstwo odcieni, w związku z tym przed zakupem powinnyśmy się zastanowić, który kolor okaże się należyty właśnie w naszym przypadku.
mini sukienka

Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
marki

Źródło: http://pixabay.com/
Dekolt sukni winien być odpowiedni do wyznaczonego gatunku sylwetki. Jest tu znacząca długość szyi, wymiar biustu, czy też wielkość ramion. Wzorzyste materiały nie sprzyjają niskim paniom. Dzielą figurę na części, optycznie ją skracając. Z tego samego powodu winny one unikać grubych poziomych pasów. Panie duże mogą sobie zezwolić na wszelkie wzory z materiałów w poziome wzory, marszczenia, również falbanki, jakie optycznie skracają figurę.

Jeżeli zdecydowałyśmy się na suknię prostą o zachowawczym fasonie, dopasujmy do niej buty przykuwające uwagę. Zaś gdy nasz Wybór padł na krój niezwykły, efektowny sam w sobie, zdecydujmy się na buty klasyczne, bez wzorów, czy też specjalnych dekoracyjnych elementów.