Dwie pary butów które są nieodzowne dla każdej pani

Jest oczywiste, że buty są uzależnieniem kobiet, na równi z torebkami i kosmetykami. Niektóre wręcz można nazwać „butoholiczkami”. Kiedy zapytamy kobietę który model obuwia jest im potrzebny jak tlen zaczną wymieniać różne fasony : baleriny na uczelnie, kozaki na zimę, japonki na lato, kalosze na deszcz no i jeszcze buty na szpilce, bo są idealne na randkę z ukochanym.

Nie można się nie zgodzić, że w zależności od okazji trzeba mieć idealnie pasujące buty, które uzupełnią cały strój. Idealnie byłoby mieć kilka par z każdego rodzaju, żeby nie nosić stale tych samych. Mężczyźni, wręcz przeciwnie, uważają, że wystarczą dwie pary butów: jedne na lato i drugie na zimę. Możliwe, że w tym co mówią jest trochę prawdy, bo są dwa modele obuwia które spokojnie zastąpią wszystkie wyżej wymienione.
Rodzajem butów, które każda pani powinna mieć w swojej kolekcji są botki damskie. Idealnie nadają się do każdego stroju, zarówno do ubrania codziennego jak i do eleganckiejkreacji – sprawdź ofertę botków damskich. Botki na wysokim obcasie dodają elegancji i sprawiają, że nogi wydają się dłuższe i szczuplejsze, co dostrzeże każdy mężczyzna. Wielbicielki wygody powinny postawić na grubszy z delikatną platformą, wpasowując się tym samym w aktualny trend. Panie, które nie mogą nosić obcasów mogą wybrać botki bez obcasa. Wyglądają równie elegancko jak te na obcasie, a dodatkowo są niezastąpione w razie biegu do autobusu. Warto postawić na obuwie dobrej jakości, ponieważ sprawdzi się zarówno w zimę jak i na jesień a co więcej będzie wyglądać pięknie przez kilka sezonów.
rękawiczki

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym obowiązkowym modelem obuwia są espadryle damskie. Mogą być zakładane od lata do pierwszych jesiennych deszczy – espadryle damskie na Są bardzo modne i pasują do każdego stroju. A wszystko to dzięki ciekawemu fasonowi. Mogą być zrobione zarówno z cienkiego materiału jak i ze skóry. Nawet najbardziej ekskluzywne marki doceniają ich ponadczasowy wprowadzając je kolejny sezon do sprzedaży. Jest duży wybór wzorów i kolorów od eleganckich czarnych po fioletowe, w najróżniejsze wzory. Espadryle w ciemnym kolorze stanowią idealny dodatek do sukienki ale również do szortów, dzięki czemu sprawdzą się na spotkaniach zawodowych, na urlopie oraz na co dzień. Cena zależy w dużej części od użytych materiałów, ale też od miejsca zakupu i waha się od kilkudziesięciu złotych do kilkunastu tysięcy.

Pomijając cenę, najważniejszym faktem jest to, że bardzo zgrabnie prezentują się na stopie i długo jeszcze nie wyjdą z mody.
Jest więcej niż pewne, że nikt nie zmusi żadnej kobiety do posiadania jedynie dwóch par, ale botki i espadryle są elementami obowiązkowymi. Jeśli wasz mężczyzna nie rozumie waszej pasji do butów, skorzystajcie z powyższych argumentów żeby przekonać go, że musicie nabyć kolejne dwie pary tych ponadczasowych butów – Sklep internetowy z butami.