Ekspedient, czyli profesja dla osób z inwencją i równocześnie stale podążających za modą

Dziewuszki bawiące się w market i wcielające się tym samym w rolę sprzedawczyń, nawet nie przypuszczają, jaki to trudny i wymagający zawód. Nie każdy będzie za stoiskiem czuł się jak ryba w wodzie i nie każdy udzieli klientowi odpowiednich rad. Wystarczy przejść się po sklepach odzieżowych, aby sprawdzić rzetelność obsługi. W wyniku takiego doświadczenia może okazać się, że wartościowych subiektów bywa bardzo mało. Załóżmy, że wchodzimy do sklepu, bo wprzódy na witrynie spostrzegliśmy piękne botki na obcasie i liczymy na zakupy w miłej atmosferze.

buty

Autor: Philip Sheldrake
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że obuwie musi kolorystycznie korelować zwłaszcza z kobiecymi kopertówkami, dlatego fachowcy od handlu powinni zadbać, aby na półkach lub ladach znalazł się słuszny ich asortyment. Botki na obcasie, lub te bez, mają pasować zarówno do galanterii skórzanej, jak i do zaledwie zakupionej gustownej kurtki. Klient będzie mile zaskoczony, jeśli usłyszy zapytanie, jakie ubranie wkłada ochoczo i bardzo często.

Ostatnio została przygotowana nowa, bardzo interesująca oferta – by ją ujrzeć, kliknij tutaj i spójrz na stronę (www.crossjeans.pl/ona/jeans/mom-jeans) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Bycie z modą na bieżąco, to nie tylko wybór odpowiedniej kolorystyki, ale również jakość i gatunek użytego materiału oraz przyciągający wygląd. Botki na obcasie będą wspaniale komponować się z przykrótką dzianinową suknią lub skórkową miniówką i w ten sposób uwydatniać nietypowość naszego wyglądu . Dobór odpowiedniego odzienia staje się w tym przypadku najważniejszy i niektórzy powierzą to zadanie wizażyście. Jedno jest pewne: krótka spódnica lub spodenki w pionowe paski czy przylegające do ciała legginsy optycznie medycyna (np. strona www)łużą nogi i dodadzą wysmukłości każdej sylwetce. Najlepsze gatunkowo botki na obcasie bywają wykonane ze skóry naturalnej, ale ich cena bywa nieporównywalnie wyższa od tych z tworzywa sztucznego. Zasobny pugilares niekoniecznie będzie jednak potrzebny. Przecież każdy fachowy subiekt śledzi na bieżąco nowości w prasie, ogląda reportaże ze światowych pokazów mody, zna najnowsze tendencje, ale i towary dostępne w sąsiednich hurtowniach. Dzięki takiej wiedzy doradzi nam, jak ubrać się modnie i za niewielkie pieniądze (sprawdź szczegóły).A w tym sezonie, oprócz tych tradycyjnych wersji, dostępne są te bardziej szalone modele, w sam raz dla kobiet odważnych, wyznających zasadę: wystawnie i na ostro. Dostępne są pary w monolitowych, ale rażących odcieniach albo w lamparcie plamki. Obcasy to szpilka albo mała lub duża koturna, która przywodzi na myśl obuwie noszone jeszcze w czasach Komuny.Jak widać, wybór jest wielki i w takiej sytuacji każdy klient odszuka coś dla siebie.