Eleganckie sukienki na wiosnę

Dziewczyny od dawna dążyły do tego, aby prezentować się idealnie. Wybór stosownego stroju to trudna sprawa. Wymaga od płci pięknej wiedzy przede wszystkim o sobie. Musimy wiedzieć, co trzeba zasłaniać, a co eksponować. Stylizacja to nie jest błahy obszar, ale wystarczy pamiętać kilka prostych reguł. W stylizacji najważniejsza jest równowaga. Jeśli jest szeroki dół, to będzie przylegająca góra. I na odwrót.

Zaznaczajmy talię, gdyż jest ona wyjątkowo kobiecym atrybutem. Jeśli nie jesteśmy w stanie pochwalić się talią osy, zawsze możemy poradzić sobie przy pomocy paska. Jeśli chcemy wyglądać naprawdę kobieco i wyjątkowo, to wybierzmy sukienki top secret! Nie ma lepszej możliwości, by zniewalać swoją figurą. Dla każdej z pań wyszuka się odpowiedni krój. Każdy sklep top secret ma w ofercie dużo fasonów i wzorów, z których możemy skorzystać.

Zwłaszcza wiosną i latem możemy eksponować nasze walory, wybierając właśnie sukienkę. Trzeba tylko rozeznać się, na jaką możemy sobie pozwolić. Jeżeli mamy zamiar wyglądać kusząco, dobierzmy właściwy fason, który wyeksponuje nasze kobiece kształty. Miejmy na uwadze, że rozciągliwe materiały mogą wyeksponować nadwagę, więc kiedy mamy z tym kłopot – unikajmy ich.
Znakomitą pozycją dla kobiet o bujnych biodrach i szerokich udach są suknie w stylu lat 50. Z szerokim dołem. Cudownie wyeksponują talię i ukryją niedoskonałości figury. Gdy z kolei pragniemy sobie wyczarować biodra, zakładajmy sukienkę z baskinką. To również znakomity pomysł dla pań, które chcą zakryć nieznaczny brzuszek. W takiej roli świetnie sprawdzą się też sukienki w kształcie trapezu. Jeżeli jesteśmy bardzo szczupłe, można pozwolić sobie na sukienkę- bombkę. Długie suknie najlepiej leżą na wysokich kobietach, ale jeżeli możemy pochwalić się zgrabną figurą, możemy je nosić bez względu na wzrost. Każda sukienka ma swój styl. Ważne jest, byśmy dobrze się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najpiękniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać nam humor. Panowie również uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie należy pytać, dlaczego?