Fajne tuniki na zimowe i jesienne dni

Każda kobieta ma w swej szafie bardzo wiele wszelakich ubrań. Jednak czasem brakuje nam tuniki, która byłaby najlepsza na zimniejszy czas. Tak, więc warto połazić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może znajdzie się taka, która będzie nam pasowała. Dobrze mieć na chłodniejsze pory roku jakąś stylową tunikę. Tunika jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, kiedy nie chce nam się zbytnio myśleć o tym, co powinniśmy ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Można kupić tuniki bawełniane, ale też wełniane i oczywiście w wielu kolorach. Wybór jest zależne od tego, co tak naprawdę lubimy i od tego, czego brakuje w naszej szafie. Ważne jest, byśmy kupując nową rzecz wzięli pod uwagę to, z czym będzie się ona dobrze komponowała. Kupowanie następnej rzeczy, która do niczego nie będzie pasowała, jest bezsensowne, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy.

Zamiast grubego swetra

Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, wyciągamy ze strychu, alb z drugiej szafy ubrania, które będą świetnie pasowały na zimniejsze dni. Sprawdzamy, co powinnyśmy nosić w tym sezonie i wyciągamy ze stosu ubrań to, co najbardziej pasuje. Bywa, że niektóre rzeczy są już za małe a czasem okazuje się, że już nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

okażą się idealne zimniejsze dni. Wiadomo, że najlepiej by taka tunika była cieplejsza. Latem i wiosną również z chęcią ubieramy tuniki, ale z innych materiałów. Oblekając swe ciało w tunikę pomyślmy czy nie naruszy to dress codu firmy.

Wiele zależy od miejsca, gdzie pracujemy, bo jeśli chodzi o spotkanie na gruncie towarzyskim to tunika na bank będzie strzałem w dziesiątkę. To ten rodzaj ciucha, który zakrywa to, co powinniśmy ukryć i podkreśla zalety damskiej figury. Dlatego powinnyśmy mieć w swojej szafie kilka tunik, bo są często korzystniejszym rozwiązaniem niż zwykły sweter albo bluza. Zresztą w wełnianej tunice na sto procent będzie nam cieplej niż w jakimś kusym sweterku. tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótszej zimowej kurtce nie wygląda już tak oszałamiająco. Tak, więc jeżeli w szafie kłębi się sporo tunik, dobrze wybierać dłuższe kurtki, bo dzięki temu na pewno będziemy dobrze wyglądały.