Fantastyczny asortyment do golenia każdego dnia ceni każdy facet

Fantastyczny prezent dla faceta to zestawy do golenia. Na rynku polskim jest wiele typów zestawów do golenia, a również maszynek czy pędzli do golenia.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Mydło Taylor Bond Street nadzwyczajnie rozprowadza się po twarzy i jest wyjątkowym mydełkiem do golenia oferowanym dla mężczyzn. Taylor Bond Street to marka kultowa i wzięta wszędzie, oparta na prawdziwych wyciągach roślinnych . Mydełko szybko się pieni oraz ułatwia golenie. Jest oparte na naturalnym olejku eterycznym. Produkty tej marki mają ogromną jakość i są uznane także na dworze Królewskim. Pędzel do golenia Rossmann jest utworzony z prawdziwego włosia, dzięki czemu nie podrażnia i nie uczula cery. Rossmann to modny sklep kosmetyczny, gdzie mamy możliwość zakupić wszystko do dziennej pielęgnacji ciała. Mają produkty wysokiej klasy uznanych marek. Też pędzel do golenia Rossmann to bajeczny upominek dla wszelkiego faceta . Pędzle w Rossmannie można kupić z podstawką o odpowiedniej grubości oraz gęstości. Dzięki czemu pędzel perfekcyjnie układa się w ręce i znakomicie rozprowadza mydło czy krem na twarzy. Żyletki ASTRA to kolejna fantastyczna rzecz, jaka powinna się odnaleźć w komplecie do golenia dla mężczyzny. Żyletki te są wykonane ze stali nierdzewnej, dodatkowo pokryte platyną. Są znakomite dla każdego zarostu, również twardego. Nie szarpią oraz nie ciągną włosków, tylko doskonale tną. To wspaniała przyjemność golenia pomimo mocnego ostrza.

maszynka do golenia

Autor: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com
Siła żyletki ASTRA jest wielka, ponieważ starczy jedna na parę razy użyć przy goleniu . Ostrze żyletki jest wielkiej klasy, a towar zdobył uznanie oraz popularność pośród szeregu mężczyzn. Ciało po goleniu jest idealnie gładka, jako że ostrze ścina zarost przy samej skórze. Każda żyletka jest zawijana w oddzielnej bibułce ażeby ochronić ostrze. Zapewne taki upominek doceni każdy mężczyzna.

Nie zapominaj o tym, że możesz przeglądnąć następne zajmujące wpisy – należy jedynie na stronie (www.pl.labo-svr.com/collections/liftiane) wejść w zaznaczony link.

Polecany artykuł .