Firma north face płaszcz dla kobiet, rękawki kolarskie

Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z bardzo znanych marek na całym świecie. Produkty tej firmy stale są łączone z najwyższą jakością, także troską o niuanse. Propozycja tej marki jest duża i włącza odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego rodzaju dodatki. Wyposażenie tej marki , poza ubraniem i obuwiem, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

po więcej idź tutaj

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie nadzwyczaj duży akcent na rozwój technologii i podmiotowe rozwiązania, jakie przez różne patenty jest możliwość spotkać jedynie w ich ubraniach, lub sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Rozpoczynając od ubiorów do wspinaczki przeszła na następne rynki które dotyczą sportów zimowych, dodatków górskich, a nawet ubiorów i butów do użytku codziennego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym gwarantuje ochronę przed zimowymi żywiołami. Komponuje się z wodoodpornej, oddychającej powłoki zewnętrznej i wpinanej na suwak powłoki środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Warstwa zewnętrzna posiada centralny, dwustronny zamek z patką która jest zapinana na napy, odczepiany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na zatrzaski, dwie kieszenie o bocznym wejściu, środkową kieszeń na narzędzia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

ukrytym zatrzaskiem. Krój płaszcza pozwala na doskonałe dopasowanie do kształtu kobiecej figury. Jest szykowny, ręczy wysoki komfort termiczny. Płaszcz damski North Face (powołaj się na nas) bardzo dobrze sprawdzi się do powszedniego użytku w surowe zimowe dni – sprawdź stronę.

Firma The North Face posiada w własnej kolekcji rękawki kolarskie skonstruowane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, przewiewnej tkaniny. Gwarantują zabezpieczenie przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Powłoka wewnętrzna zapewnia błyskawiczne pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet podczas intensywnego wysiłku. Zewnętrzna warstwa odpowiada za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej temperatury organizmu. Cieńsza dzianina od środkowej strony łokci usprawnia wentylacje także zapobiega krępowaniu ruchów.