Golenie na mokro – co powinieneś wiedzieć nim wybierzesz metodę golenia

W nowoczesnym świecie, w jakim egzystujemy, co raz mniej czasu posiadamy na zadbanie o skórę twarzy. Kiedy już go jakkolwiek wygospodarujemy, bardzo często skracając sen, to czy troszczymy się o nią w najlepszy sposób? Metody golenia na sucho, albo przy użyciu popularnych gotowych żeli lub pianek do golenia nie dają naszej cerze najlepszej pielęgnacji. Tą podstawową rutynę, jak golenie, możemy zamienić w kompletną pielęgnację twarzy. Trzeba tylko zdecydować się na odpowiednią metodę.

pędzel do golenia

Autor: Dharion
Źródło: http://www.flickr.com

Tą odpowiednią, która dobrze uchroni skórę przed uszkodzeniem oraz zwyczajnie o nią zadba, jest sposób golenia na wilgotno. Potrzebujesz do niej pędzel, przy pomocy którego, wytworzysz piankę oraz nałożysz ją na twarzy. W zależności od twoich preferencji i wrażliwości skóry powinieneś dobrać właściwy pędzel. Żeby zrobić pędzel do golenia borsuk musi oddać swoje włosie.

W zależności od tego, z jakiej części tułowia zostały wyciągnięte włosy borsuka, zostanie zrobiony inny pędzel badger (pędzel badger). Są cztery podstawowe rodzaje sierści borsuka. Różnią się między sobą sztywnością i chłonnością wody. Wskazane cechy mają wpływ na wartość pianki, jaka wyjdzie i na jakość masażu skóry. Pędzel badger bywa sztywny i chropowaty lub miękki oraz śliski.

Jeśli czytasz o zawierającej intrygującą Cię treść nowej witrynie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info (https://naillashop.pl/160-pedzle-do-zdobien) odnośnie źródeł, z których pobiera ona informacje.

Miejmy tylko nadzieję, że pozyskując sierść na pędzel do golenia borsuk nie cierpi.

Dzięki pomocy tego typu pędzla można również, zaraz po goleniu, rozprowadzić kremy męskie w twarz. Jest to najlepsza metoda rozprowadzania maści. Kremy męskie w ten sposób najlepiej się wchłaniają. Cały proces, odpowiednio wykonany, doskonale wymasuje skórę twarzy i ją odpręży.

golenie

Autor: Dharion
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy już znajdziesz właściwy dla siebie pędzel do golenia, poznasz metody tworzenia piany i poznasz doskonałe metody nakładania jej na twarz, możesz zastanowić się nad rodzajem ostrza do golenia. Podczas golenia na mokro masz do wyboru trzy typy ostrzy. Brzytwa, maszynka na żyletkę oraz maszynki z kilkoma ostrzami. W takim przypadku, wybierając właściwe ostrze, rozważ gęstość zarostu twarzy. Dokonując wyboru, weź pod uwagę także osobiste zdolności manualne i rodzaj cery.

Odwiedź adres tej strony – specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy nowe informacje na ten intrygujący temat. Wejdź w ten link – warto!

Pamiętaj jednak, że kompletny zabieg golenia na mokro, z wykorzystaniem samodzielnie wyrobionej piany, może zająć aż kilkanaście minut.