H&M – duma Szwecji

Poszukujesz porządnej jakości kreacji, które nie wyczyszczą ci całkowicie konta? Nie ufasz markom, które krótko istnieją? Lubisz nordyckie klimaty? Chcesz mieć gwarancję, że ujrzysz na półkach projekty, które są trendy w tym sezonie? Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań kiwnęłaś głową, odwiedź okoliczny sklep odzieżowy H&M!

Firma Hennes&Mauritz funkcjonuje już od prawie siedmiu dekad. To skłoni do szwedzkiej firmy każdą panią, która wyznaję regułę, że najważniejsza jest renoma marki. Sklep H&M można napotkać w kilkudziesięciu państwach globu na czterech kontynentach. Nielatwo za to teraz spotkać osobę, która nie zna tego szwedzkiego dostawcy ubrań. Fakt, że firma funkcjonuje od dekad i ma sklepy w tak wielu miejscach, powinien namówić nawet sceptyczne niewiasty.

Sklep H&M to przybytek, w którym oferowane są wysokiej jakości ubrania, które nie są kosztowne. Takie właśnie było zamierzenie fundatora marki, szwedzkiego inwestora, który pierwszy sklep założył tuż po Drugiej Wojnie Światowej. Interesujący jest fakt, że przez dwie dekady miał na sprzedaż wyłącznie odzież damską. Dopiero w latach sześćdziesiątych, kiedy przejął inny butik w Szwecji, w ofercie pojawiły się propozycje ubraniowe dla mężczyzn. Od tamtej chwili też firma dostała nazwę H&M. Przedsiębiorstwo jest teraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek państwa, znaną w parudziesięciu krajach globu. Zabawny jest fakt, że wielu obywateli USA nie orientuje się nawet, gdzie leży Szwecja, ale HM jest im nieźle znane i butki tej marki są popularne.

Dość już czytania, pora opuszczenie domu i pójście do okolicznego sklepu tej potężnej marki. A co sprzedaje się tam w tym roku? Rekomendujemy niezwykle modne botki H&M. Takie obuwie jest idealne na czas wiosenny i będzie cudownie pasować z letnimi sukienkami.