H&M w sieci

Renomowana marka H&M istnieje już od dekad. W Polsce pionierski sklep H&M pojawił się równo dekadę temu. Ta szwedzka marka zdobyła wielki sukces na skalę globalną, gdyż udało się jej zjednoczyć dobrej jakości produkty z niewielkimi cenami. O ile jeszcze do tej pory nie nabywałeś odzieży tej marki, to najwyższy czas, by odwiedzić okoliczny sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, zobacz witrynę internetową tego szwedzkiego potentata ubraniowego. Strona jest zoptymalizowana także na najnowsze urządzenia przenośne i oferuje wiele ciekawych funkcji. Na portalu zobaczysz, jakie towary posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M. Niedawno marka H&M nawiązała współpracę z mistrzem angielskiej piłki nożnej – przystojnym Davidem Beckhamem. Na portalu jest śiwetny klip reklamowy z udziałem Beckhama, który został wymyślony przez słynnego Guya Ritchiego, błyskotliwego reżysera z Hollywoodu, dawnego partnera Madonny. Przystojny gwiazdor reklamuje markową kolekcję bielizny dla panów. Wszystkie sprzedawane produkty poznasz w wygodnym i transparentnym katalogu produktów.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeżeli nie lubisz butików z ubraniami i wolisz dobierać towary dla siebie (na przykład płaszcze H&M ) siedząc w mieszkaniu przed notebookiem, witryna internetowa marki H&M zapewnia ci przydatne narzędzie – cyfrową przymierzalnię. Na witrynie ujrzysz kobietę bądź mężczyznę w samych slipkach, na którego założysz wybrane pozycje ubraniowe. W ten sposób można sprawdzić, czy na przykład czerwona bluzka pasuje do niebieskich spodni. Co ciekawe, da się dopasować nawet twarz modela oraz zapisać daną koncepcję na przyszłość.

Strona firmy H&M oferuje dwadzieścia pięć procent zniżki na ubranie, jeśli zarejestrujesz się do firmowego newslettera. To świetna rzecz – będziesz mieć najnowsze dane na temat najnowszych trendów w modzie darmowo i nabędziesz ubranie ze znaczną zniżką przy pomocy bonu, który zrealizuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi