Jak chcemy zapuścić brodę musimy pamiętać o paru kwestiach. Co jest najbardziej istotne?

Coraz większa ilość mężczyzn jest zdecydowanych, by zapuścić brodę, a jak się zdaje nie ma w tym nic uciążliwego. No przecież ona sobie po prostu rośnie, nie można jej przeszkadzać.

No ale oczywiście, nie można jej zostawić samej sobie, bo będzie rosnąć jak chce. Tak więc na pytanie jak dbać o brodę odpowiemy, że należy ją modelować, przycinać, sprawdzać czy nie staje się zbyt mocno chaotyczna. Powinniśmy ją dyscyplinować, aby nie wyrosła po swojemu. Na pytanie więc jak zapuścić brodę , jak wspomnieliśmy wcześniej, nie warto odpowiadać, gdyż najkorzystniej jej nie przeszkadzać.

Niestety

broda

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

, nie dla każdego broda będzie dobrym pomysłem, gdyż zwłaszcza na początku jest tak, iż swędzi. Tak się właśnie dzieje, ponieważ skóra nie zdąży się przyzwyczaić do włosów i zaczyna denerwować. Faktycznie będzie to denerwować w okresie letnim, jak skóra dodatkowo się poci. To jednakowoż wyłącznie przejściowy okres, a jak to przetrwamy, to po określonym czasie przestaniemy zauważać, iż coś się dzieje. Zanim to jednakże się stanie powinniśmy sobie pomóc, czyli złagodzić swędzenie nawilżającym balsamem po goleniu, którego używaliśmy do tej pory.

Jeżeli już mamy duży zarost pojawiają się kolejne komplikacje. Przy dużej brodzie będzie trzeba wybrać czy golić szyję do jej górnej linii oraz czy golić w jakimś stopniu poliki. Wiele osób tak robi, ale nie ma tu jednej, sztywnej zasady. Rzeczywiście powinniśmy działać tak, jak będzie wygodniej.

Zaintrygowały Cię informacje zawarte w tym tekście? Zapewne przyda Ci się też dodatkowe czytanie. Nie czekaj zatem i przejdź do następnej strony.

Jak widzimy, mimo wad warto zapuścić brodę , bo polepszy się nasz styl, a także my poczujemy się bardziej męsko. Jak zawsze marzyliśmy o wspaniałej brodzie, to nie ma co się zastanawiać, warto zrealizować ten cel.