Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Krótki poradnik

Jeżeli skończyłaś już czterdziestkę, z pewnością zauważyłaś, że skóra Twojej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety Twoje ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje produkować kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednak oczywiście można go skutecznie opóźnić. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne

Jeśli na Twej twarzy widać już początkowe oznaki starzenia, których chciałabyś się pozbyć, wówczas z pewnością powinnaś udać się do kosmetyczki. Ona doradzi Ci, co będzie właściwe dla Twojej twarzy – na przykład zapisze Ci odżywcze koktajle do mezoterapii. Jeżeli chcesz trochę wygładzić skórę, takie koktajle do mezoterapii bez wątpienia będą dla Ciebie odpowiednie (doskonałe koktajle do mezoterapii).
A może ingerencja chirurga?
twarz, kobieta

Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Twoja skóra ma już widoczne objawy, wtedy możesz zdecydować się na lekki lifting. Jeżeli zostanie wykonany przez fachowca, który dodatkowo wykorzystuje wysokiej jakości nici do liftingu twarzy, wtedy na pewno nie masz się czego obawiać. Nici do liftingu twarzy są praktycznie zupełnie niewidoczne, dlatego oczywiście będziesz zadowolona z efektów .
Codzienna pielęgnacja

Nie zapomnij, aby także na co dzień dbać o swoją skórę. Używaj tylko najwyższej jakości kremów, dopasowanych konkretnie do Twojej twarzy. Jeżeli będziesz ich używała regularnie, na pewno uda Ci się opóźniać objawy starzenia się twarzy. Nie zaniedbuj tego regularnego obowiązku, bowiem nieodpowiednio nawilżona skóra właściwie od razu staje się matowa, szara i o wiele częściej widać na niej oznaki zmęczenia, stresu i w szczególności wieku.