Jak dopasować biustonosz?

Jak się zmierzyć i na co kierować uwagę, gdy kupujesz biustonosz? Odpowiednio dopasowany stanik – a więc taki w odpowiednim rozmiarze – ma wielkie znaczenie dla dobrej kondycji oraz piękna piersi. Na każdy biust znajdzie się idealny biustonosz. Szyje się je w wielkościach miseczek od A do KK i w obwodzie od 60 do 11o centymetrów.

Biustonosz

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni krój biustonosza to baza garderoby damskiej. Może wydawać się, iż skoro nie widać go pod ubraniem, to nie jest tak istotny. A to błąd! Żadna, nawet najmodniejsza bluzeczka nie będzie dobrze wyglądać, jeżeli pod nią będzie kiepski stanik, np. o nazbyt małej misce, tworzącej na piersiach „bułeczki”, albo za luźny w obwodzie i tym samym niepodtrzymujący. Dobrze jest zadać sobie trochę trudu i poszukać takiego stanika, jaki będzie leżał idealnie.

Noszenie nieźle dobranego stanika to najważniejsza rzecz, jaką kobieta może robić dla swych piersi. Niestety, aż 80 % Polek wkłada nieodpowiednio dobrane biustonosze. Bardzo często jest to przyczyną bóli kręgosłupa, pleców, ramion. Odpowiedni biustonosz – jagna.pl/biustonosze-usztywniane-c-23_43.html – gwarantuje wygodę, poprawia wygląd jak też chroni piersi. Poprzez umieszczenie biustu na należytym miejscu modeluje sylwetkę, powoduje, że zjawia się talia, a figura nabiera poprawnych proporcji. Wpływa także na to, w jaki sposób układają się ciuchy

Są łatwe sposoby, jakie spowodują, że duży biust będzie wydawać się mniejszym, a drobny w wyższym stopniu dostrzegalny. Wystarczy należyty strój a także dodatki. Jeżeli idzie o biustonosze duże rozmiary – pozyskamy je zarówno w sieci jak też w marketach stacjonarnych. Obfity biust optycznie zmniejszysz, nosząc wycięcia w kształcie litery V jak też rękawy 3/4. Doskonały jest też golf.

Kupuj żakiety oraz bluzeczki z pionowymi paseczkami. Zrezygnuj z falbanek oraz kieszeni na biuście. Wzorki na odzieniach powinny być przeciętnej wielkości. W charakterze ozdób wybieraj długie klipsy jak też naszyjniki. Korale możesz pod spodem biustu związywać na supeł. Zyskownie będzie też narzucić na ramiona szaliczek po czym spiąć go pod spodem biustu.

Nieduży biust zyska optycznie, kiedy dekolt będzie okrągły a także dość śmiały. Powiększy go koronka bądź falbanka. Pożądane będą szerokie poziome paski. Stroń od monochromatycznych, przylegających do ciała bluzek, na jakich nie dzieje się nic. Pod sukienkę bez ramiączek bądź silnie wyciętą wkładaj biustonosz silikonowy – polecany sklep.