• Home
  • Klasa-strUrodowe tricki
  • Jak dobrać najlepszy róż do policzków, jaki będzie pasujący do naszej karnacji? O czym w tej sytuacji pamiętać?

Jak dobrać najlepszy róż do policzków, jaki będzie pasujący do naszej karnacji? O czym w tej sytuacji pamiętać?

Jaki kolor różu do policzków najkorzystniej wybrać, by był jak najlepszy do naszej urody? Oprócz wiadomych preferencji każdej kobiety, są techniki przypasowania różu do karnacji, które uwzględniają nawet różne tony oraz konsystencje produktu.

Jednym z najbardziej znanych metod jest technika, jaka mówi nam, iż kolor różu musi odpowiadać naszym naturalnym rumieńcom, także naturalnemu kolorowi ust. Ażeby o tym się przekonać trzeba podszczypać po prostu policzki i wybrać róż, jaki będzie taki jak rumieńce. Kolejny sposób to ocena koloru za pomocą przyrównywania różu do policzków jaki ma odcień opuszków palców. W tym miejscu bowiem skóra jest cienka i prześwituje przez nią naturalny “rumieniec”. Jak to jesteśmy w stanie zrobić? Na wewnętrzną część dłoni trzeba nanieść dobrany przez nas róż do policzków, następnie porównać z tym z opuszek palców.

krem

Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

arwy jak wiadomo nie muszą się ze sobą całkowicie zgadzać, lecz zwróćmy uwagę na pigment oraz to czy tony są ciepłe, czy jednak chłodne. Funkcjonują rzeczywiście określone uniwersalne zasady, jakimi możemy kierować się podczas wyboru różu. Jeśli mamy jasną cerę, to pewnikiem jest, że dla tego typu karnacji najbardziej odpowiednie będą produkty w pastelowych, odcieniach różu, które zagwarantują policzkom delikatny rumieniec (sprawdź więcej). Odcień różu można też sprawdzić porównując go ze skórą warg po ich wewnętrznej stronie. Dla cer porcelanowych najkorzystniejsze będą też pastelowe róże z tonami pomarańczu. Kolejnym dość uniwersalnym odcieniem różu jest kolor brzoskwiniowy, który bardzo pasuje pasuje do cer z odcieniem żółtym. Istotne, by konsystencja różu była półprzezroczysta albo satynowa, dzięki czemu kolor będzie naturalnie prezentował się z odcieniem naszej karnacji. Jak właściwie można sprawdzić wykończenie różu przed kupnem?

Niezależnie od występowania oznaczenia na opakowaniu najkorzystniej nabrać róż na palce.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (www.novagroup.pl/), która również Cię zaciekawi. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o zajmującej Cię tu problematyce.

W tej sytuacji możemy się przekonać, iż jak konsystencja będzie zbyt gruba, za mocno napigmentowana, to kolor będzie zbyt ciężki (pozyskaj dodatkowe informacje). Jesteśmy w stanie też zdecydować się na określony ciekawy sposób, żeby dobrze wybrać, to oznacza, że, jak dobierzemy kolor z połyskiem to można być pewnym, iż tego typu wykończenie towarzyszy w mniejszym stopniu napigmentowanym kosmetykom. Najkorzystniej takie różne nabywać w sklepach, w jakich znajdują się inne środki do pielęgnacji, jak serum z witaminą C. Więcej: TUTAJ