Jak nosić modną biżuterię?

Biżuteria to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Dodaje szyku, elegancji, pewności siebie. Ale tylko jeśli jest stosownie dobrana. W przeciwnym razie sprawia, że wyglądamy poważniej i niszczy nawet precyzyjnie obmyśloną stylizację. Jak nosić biżuterię aby upiększała, a nie szpeciła?

biżuteria

Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Nie trzymajmy się sztywno zasady która mówi, że biżuterię dobieramy do wieku. To mit. Nie przerażajmy się też połączeń typu : babcina broszka ze szlachetnych materiałów i biały T – shirt ze sklepu sieciowego. Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy. Na mniej formalnym, acz spektakularnym stylu. Zasada ta ma odniesienie także i w drugą stronę – odważmy się, aby do sukienki, żakietu czy żakietu w stylu vintage przypiąć nowoczesne, zabawne broszki z filcu, plastiku, koralików. Bawmy się modą i biżuterią łącząc je na zasadzie kontrastu (zawieszki celebrytki sklep Angel Srebro z grawerem), a otrzymamy ciekawy, nowoczesny look, dzięki któremu oczarujemy najbliższych.
Dobierajmy biżuterię do sylwetki i urody. Filigranowym i szczupłym paniom pasują małe kolczyki oraz wisiorki na cienkim łańcuszku. Bardziej korpulentnym paniom sugerujemy większe i geometryczne kształty. Jeżeli nieodpowiednio wybierzemy, to co miało

biżuteria

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED

doskonale wyglądać może przytłoczyć lub pozostać niezauważone.

Powinnyśmy zainteresować się najnowszymi trendami ponieważ biżuteria modowa w parę chwil pomoże każdej kobiecie postawić kropkę nad „i” jej stylizacji. Modna biżuteria charms angel-srebro.pl/pl/c/Charms/21 to przede wszystkim kolorowe naszyjniki, duże pierścionki z kamieniami, kaskadowe kolczyki czy bransoletki, które idealnie dają się ze sobą łączyć na wiele różnych kombinacji. Wystarczy więc do spódnicy i klasycznej bluzki dołożyć ciekawy naszyjnik czy długie kolczyki, a otrzymamy ciekawy efekt w modnym stylu boho.

Do pracy i na zakupy starajmy się nosić z umiarem, na spotkania biznesowe wybierzmy delikatny łańcuszek czy niewielkie kolczyki. Na większe wyjścia wybierajmy złotą lub srebrną biżuterię wzbogaconą kamieniami, a bez wątpienia przyciągniemy wzrok reszty osób. Jeśli wolimy klasyczną elegancję warto postawić na drobną biżuterię ze srebra angel-srebro.pl/, która doda nam uroku.