Jak przyodziać puszystego pana

W modzie damskiej od kilkunastu miesięcy możesz dostrzec rosnące zainteresowanie kwestią „plus size”. Otwarcie powiada się o tym w mediach, a prasa kolorowa ochoczo pokazuje ponadwymiarowe panie i musimy przyznać, iż ubierają się one coraz to lepiej.

sklep - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku panów taki moment jeszcze nie nadszedł jak też wątpię, by tak się stało. Większa część panów z brzuszkiem rozpatruje ciuchy jedynie jako szaro-bure odzienie, a nie jako element budowania wizerunku, który na dodatek może wywoływać wiele przyjemności. Wielu z nich uważa, iż moda i dobry styl są dla chudeuszy, a oni sami są tłamszeni przez odzieżowe marki. Co prawda w przypadku wielu sieciówek istotnie tak jest, aczkolwiek szczęściem świat mody nie kończy się na tych sklepach. Panowie z brzuszkiem uważają ponadto, że we wszystkim wyglądają źle oraz bez względu na to co założą rezultat będzie taki sam. Jest to nieprawda, ponieważ należycie dobrane ubranie i dodatki potrafią zdziałać cuda.
złomowanie aut

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość mężczyzn w Polsce nosi za duże odzienia. To jeden z najogromniejszych przekroczeń modowych, szczególnie pośród osób „plus size”. Zdaje się im, iż obwisłe ciuchy zakryją niedoskonałości figury, acz jest wprost na odwrót. Flakowate worki okrywające sylwetkę przydają kilogramów i lat oraz wyglądają zwyczajnie mało estetycznie. Jeżeli masz ogromny brzuch, pupę bądź klatkę piersiową, to nie skryjesz tego za wielkimi ciuchami. Kupując odzież dla puszystych panów poza wielkością istotny będzie również stosowny dobór fasonów, proporcji oraz detali.

W wielu sytuacjach są to detale, na które mężczyźni nie zwracają zazwyczaj uwagi, aczkolwiek jak pisał Michał Anioł: „Nie powinno się bagatelizować drobnostek, albowiem od nich zależy doskonałość”.

Jeśli taka problematyka Cię intryguje, bez zwłoki kliknij ten odnośnik. Opublikowana tam polecana strona internetowa (https://boskabijoux.pl/kontakt/) niewątpliwie również Cię zaintryguje.

/J]