W jaki sposób wymodelować swoją sylwetkę przy pomocy dobrze dobranych ubrań?

Dużo osób posiada mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I chociaż doskonale wiemy, że najistotniejsze jest piękne wnętrze, to jednakże przykładamy ogromną wagę do naszej urody. Zwłaszcza, że współczesny świat sławi głównie młode i piękne gwiazdy.

moda w style=

Zgrabna figura sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Jeśli rozpatrywana kwestia okazała się dla Ciebie istotna oraz chcesz ją zgłębić także od innej strony, przeczytaj więcej znajdziesz tu (https://crossjeans.pl/ona) – ona też ją omawia.

Ale jeszcze istotniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli pokochamy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, żadne wyretuszowane zdjęcie w gazecie już nie zepsuje nam nastroju. Powinniśmy tez wiedzieć, że jesteśmy w stanie w łatwy sposób wyrzeźbić naszą figurę właściwą garderobą. Należy jedynie nauczyć się kilku podstawowych reguł.

Przede wszystkim, powinniśmy posiadać świadomość swych pozytywnych stron oraz wad sylwetki. Te elementy, które nam się nie podobają, po prostu zakrywamy, natomiast zaznaczamy nasze pozostałe atuty.Kupując ciuchy, zwracajmy uwagę na ich fason, materiał oraz odcień. Na szczęście, nowoczesna moda nadchodzi nam z pomocą. Teraz na wybiegach króluje tyle trendów, że bardzo prosto ułożyć modną stylizację, a w razie problemu, po prostu można skorzystać z oferty stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym kłopotem obu płci jest odstający brzuch. Można go ukryć na parę sposobów. Zawsze wybierajmy górną część w ciemniejszych barwach. Unikajmy dużych wzorów, które mogą niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuch u pań wspaniale zakryje sukienka z baskinką. Ta magiczna falbana odwróci uwagę od jakichkolwiek wypukłości i dodatkowo zaakcentuje piękną talię.Jeżeli mamy zgrabne łydki, powinniśmy się nimi pochwalić, ubierając sukienki. Fasony z szerszym dołem będą doskonałe dla pań o dużych biodrach i mocno zarysowanych udach. Fasony retro na dodatek wspaniale akcentują talię i dodają całej figurze kobiecego wdzięku.

Trzeba zwrócić szczególną uwagę na typ materiału, z jakiego jest wykonane ubranie. Osoby, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami musimy odpuścić sobie elastyczne tkaniny, które bardzo podkreślają fałdki. Warto także stosować odpowiednie dodatki, które odwrócą uwagę od niedostatków naszej figury.