Jak wybrać najlepszy rozmiar stanika? Wskazówki dla każdej kobiety

Okazuje się, że zwykle nie przykładamy większej wagi do rozmiaru swojego stanika, sporo dziewczyn nigdy nie zmierzyło konkretnie swoich rozmiarów, a równocześnie wiele z nas stale nosi ten sam rodzaj stanika – nieśmiertelne 75B.

Jeśli Ty również należysz do tej grupy dziewczyn, z pewnością nasz tekst przeznaczony jest właśnie dla Ciebie – powinnaś zmierzyć swoje dokładne rozmiary i możesz to zrobić nawet w zaciszu swojego mieszkania!
Dlaczego odpowiedni rozmiar biustonosza jest tak niezwykle istotny?
Niewłaściwie dopasowany stanik może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Jeśli chcesz ich unikać, z pewnością musisz od czasu do czasu mierzyć swoje rozmiary i kupować odpowiednie staniki – nie jest przecież tak, iż mamy dokładnie taki sam rozmiar biustonosza. Na szczęście przykładowo bielizna damska Triumph ma praktycznie wszystkie wymiary, więc niewątpliwie praktycznie zawsze uda Ci się dostać coś odpowiedniego dla siebie. Pamiętaj, że biustonosze sportowe Triumph również mają swoje wymiar!
Jak dokładnie zmierzyć swoje wymiary?
body

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim możesz wybrać się do konkretnego sklepu z bielizną, gdzie wyspecjalizowane sprzedawczynie bez wątpienia będą mogły Ci pomóc. Jeżeli jednak chcesz zrobić to samodzielnie, wystarczy Ci tylko metr krawiecki.

Masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę na podobny temat? Zachęcamy więc do przelogowania się do następnej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis.

Wymiary mierzy się na linii sutków i bezpośrednio pod piersiami – ważne, abyś robiła to na wdechu.

Później musisz jedynie porównać swe wymiary w konkretnej tabeli i na tej podstawie dobrać odpowiedni dla Ciebie wymiar stanika. Tak naprawdę jest to wyjątkowo łatwe, zatem niewątpliwie poradzisz sobie bez żadnych problemów.