Jak znaleźć swój styl i odmienić wygląd na lepsze?

W wielu przypadkach zaglądamy do swojej szafy oraz myślimy „nie mam się w co ubrać” pomimo tego, że nasza szafa wręcz pęka w szwach. Z jakiego powodu tak się dzieje? Często przyczyną jest to, iż kupujemy ubrania pospiesznie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań czy dodatków, które posiadamy.

W wielu przypadkach po jakimś okresie okazuje się też, że kupowane ubranie już się nam nie podoba. Rezultatem pochopnych zakupów jest więc to, iż faktycznie nie mamy się w co ubrać, bo albo nasze ubrania już nam się nie podobają, lub nie mamy do czego ich założyć. Sporządzenie intrygującej i atrakcyjnej stylizacji nie dla każdego jest proste. Nie każdy bowiem posiada umiejętność zestawiania ubrań i dodatków, tak żeby wszystko tworzyło piękną całość i pasowało nie wyłącznie do siebie, lecz też do naszej osobowości. Jednakże każdy z nas zdoła wyglądać modnie i oryginalnie, wystarczy wyłącznie zdecydować się na zakupy z biegłą stylistką.

Personal shopper, czyli osobista stylistka, to ktoś, kto pomoże nam znaleźć swój styl oraz dobrać ubrania do naszej figury i osobowości. Jednostka taka ma wykształcenie oraz duże doświadczenie w dyscyplinie mody, toteż wie, jak kreować wizerunek. Personal shopper proponuje nie tylko zakupy z osobistą stylistką, ale również przegląd szafy, wybór dodatków i przemianę wizerunku. Prywatny stylista może pomóc nam odkryć własny styl, dzięki czemu w końcu będziemy wyglądać oraz czuć się odpowiednio.

zakupy z osobistą stylistką

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Z pomocy osobistego stylisty bądź stylistki może skorzystać każdy, zarówno kobiety jak również panowie. Mało tego, wcale nie musimy wydawać morza pieniędzy na drogie, markowe ubrania. Personal shopper – na pewno weźmie pod uwagę nasz budżet i pomoże nam odkryć ubrania, jakie będą modne, pomysłowe i równocześnie nie będą kosztować grubych pieniędzy. W wielu przypadkach zdarza się tak, iż ciekawsze rzeczy odszukamy w zwyczajnych sklepach i butikach, niż w tych markowych, wskutek tego niezależnie od wysokości Twojego budżetu – zdołasz pozwolić sobie na zmianę stylu na lepsze.