Jaka przykrość mogłaby Cię napotkać w łaźni?

Czy zdarza się Ci korzystać z publicznych łaźni, pływalni lub saun? Jeśli tak, to winieneś być przezorny, gdyż to właśnie tam może dopaść Ciebie niezwykle mało przyjemna dolegliwość w postaci grzybicy paznokci stóp.

Czy jest Ci wiadome jak objawia się ta choroba? Podstawowym objawem jest kruchość paznokci i ich biały kolor. Później zmieniają one kolor na cytrynowy i robią się twarde. Występuje świerzbienie stóp i ich przykry zapach, który wywołany jest skupianiem się pod paznokciami bakterii.
Jednakże nie martw się, bowiem leczenie grzybicy paznokci stóp jest osiągalne, chociaż niestety długie, ponieważ może trwać od kilku do kilkunastu miesięcy. Lepiej w takiej sytuacji cyklicznie troszczyć się o własne paznokcie, używając bawełnianych podkolanówek, unikanie noszenia każdego dnia jednego obuwia, stosowanie wywarów z pestek grejpfruta, olejków z drzewa herbacianego, octu jabłkowego z wodą, oliwy z oliwek czy olejku z oregano. W każdej chwili mógłbyś zgłosić się do kosmetyka, który oferuje m.in. leczenie grzybicy paznokci stóp.
suplement
Czasem przydatny może także być zabieg nazywany wzmacnianie nadwyrężonych paznokci. To niebolesna przykrość, ale może okazać się dla Ciebie nieprzyjemna, ponieważ bez zabiegu o nazwie wzmacnianie nadwyrężonych paznokci, obgryzane w młodości paznokcie będą się w taki sposób objawiać.

Spytaj też kosmetyczki o kurację o nazwie ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Odmłodzisz w ten sposób swoją twarz co sprawi, że będziesz jeszcze wspanialsza. Pragnęłabyś to osiągnąć, nieprawdaż?