Jaki element bielizny kobiecej jest zwykle niewidoczny, lecz ważne jest, aby był wygodny?

Ten składnik kobiecej bielizny zwykle przykryty jest przez jakąś koszulkę. Jednak wiele kobiet chce, żeby był wygodny i dobrze się nosił. Przed jego kupnem warto jest poznać kilka reguł, aby wybrać ten najlepszy.
Mamy tutaj na myśli biustonosz, jaki dobrze dobrany posiada olbrzymie znaczenie dla dobrej kondycji oraz kształtu biustu.

Elegancka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Na każdy biust odnajdziemy najlepszy biustonosz (kliknij w link), wystarczy tylko trochę poszukać. Wydawać mogło by się, że skoro nie jest widoczny spod ubrania, to nie jest ważny. Jednak nic w większym stopniu mylnego. Żadna bluzka nie będzie dobrze się prezentować, jeżeli pod nią założymy zły biustonosz (np. o zbyt małej miseczce). Dlatego warto zadać sobie trochę trudu i poszukać właściwego stanika dla swych piersi. Te niewielkie prawidłowo prezentują się w staniku rodzaju plunge, który posiada nisko zakończone fiszbinki na środku – zbierają one piersi oraz wypychają je do przodu. Nie zawsze dla mniejszych piersi jest właściwy push-up, gdyż mimo, że piersi wyglądają na większe, tego typu fason spłaszcza biust.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie ekscytujący, sprawdź naszą informację przedstawiającą analogiczny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

Ponadto wkładka z silikonu mogłaby deformować biust i robić w jego dolnej części wgłębienia.

biustonosz

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Obszerne piersi dobrze wyglądają w staniku zabudowanym, zakrywającym całe piersi. Są one o większej wadze i istotne jest ich podtrzymanie. Biustonosz mógłby posiadać też przeróżne ramiączka. Mogłyby mieć one np. różną szerokość. Ich zadaniem jest dźwiganie biustu, zatem nawet przy sporym biuście mogłabyś pozwolić sobie na wąskie ramiączka. Miseczki w staniku nie mogą być zbyt małe, gdyż to bardzo nieładnie wygląda. Do uprawiania sportu także mogłabyś wybrać odpowiedni stanik.

musi być miękki, lecz powinien dobrze podtrzymywać piersi. Kupując sportowy stanik zwracajmy uwagę na wariant tkaniny, z której jest wyprodukowany. Najlepsze są oddychające i nie zatrzymujące wilgoci.