Jaki krem pod oczy efektywnie ogranicza cienie pod oczami i zmarszczki na twarzy?

Cera pod oczami jest niezwykle delikatna oraz może wymagać szczególnej pielęgnacji. Jeśli zauważyłaś u siebie dziwne cienie pod nimi, być może to sygnał, abyś rozpoczęła stosować jakiś krem?
Najlepszy krem pod oczy łagodnie pielęgnuje oraz wzmacnia komórki naskórka oraz dogłębnie je zwilża.

Skóra pod oczyma po użyciu takiego kremu staje się jaśniejsza oraz ujędrniona, a cienie pod oczyma widocznie zmaleją, z kolei fałdki staną się mniej widoczne. O cerę pod oczami trzeba wyjątkowo dbać, trzeba postawić na środek, który posiada skoncentrowaną formułę, składniki bardzo nawilżające oraz regenerujące. Nie wystarczy jedynie zakupić dobry krem, należy go jeszcze cyklicznie stosować, cierpliwie pielęgnować cerę i śledzić jej kondycję.

firma

Autor: Salon Urody Pasja
Główną zasadą jest to, że krem pod oczy dobieramy nie do wieku, a do zapotrzebowań własnej cery. To niezwykle ważne, ponieważ każda pani mogłaby mieć pod tym względem przeróżne potrzeby. Ważne jest też poprawne nakładanie takiego preparatu.

Czy znasz już tak świeży wpis (https://zielonadrogeria.pl/pl/c/Pielegnacja-ciala-i-twarzy/43)? Odnajdziesz w tamtym miejscu naprawdę sporą ilość użytecznych informacji na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie pożałujesz!

Niepoprawnie nałożony krem nie ma szans odpowiednio zadziałać. Dodatkowo możemy uzyskać rezultat podrażnień okolic oczu oraz ich opuchnięcia. Często bywa także, że źle nałożony krem skutkuje łzawieniem oraz pieczeniem oczu. Krem pod oczy w każdym wypadku nakładamy od strony zewnętrznej do wewnętrznej w miejscu oczodołu. Stosujemy go miejscowo. Nie trzeba go stosować tuż pod oczyma, gdyż zwiększa to ryzyko podrażnienia.

Podobnie na górze oka – krem nakładamy zaraz pod łukiem brwiowym, a nie na powiece. Tego typu kremu nie należałoby wcierać w cerę, wystarczy go delikatnie wklepać opuszkami palców. Trzeba jedynie mieć w pamięci, aby tego typu zabieg powtarzać codziennie.